Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

”Liepājas metalurgs” sestā uzvara pēc kārtas BAČ

02.11.2012 19:54

“Liepājas metalurgs” hokejisti šovakar Baltkrievijas pilsētā Novopolockā, aizvadot spēli pret vietējo hokeja klubu “Himik-SKA”, sāka divas izbraukuma spēles Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta (BAČ) 2012/2013. gada regulārā sezonā. Saspringtā spēles galotnē liepājnieki izrāva uzvaru ar rezultātu 2:1.

Pirms šīs spēles metalurgi aizvadīja divas spēles savu skatītāju priekšā Liepājā, kurās tika uzvarēts (ar rezultātiem 4:3 un 12:3) hokeja klubs “Vitebsk”. Pirms šīs spēles liepājnieki BAČ kopvērtējuma tabulā ieņēma 4. vietu, bet hokeja klubs “Himik-SKA” atradās 8. vietā.

Liepājnieku treneri šovakar savas komandas vārtu drošību atkal bija uzticējuši Jānim Auziņam, jo Jānis Kalniņš turpina cīnīties ar veselības problēmām, bet kā rezerves vārtsargs tika pieteikts Nauris Grīnvalds. Metalurgu laukuma spēlētāju sastāvā būtiskas izmaiņas nebija notikušas, un viesi laukumā varēja doties labākajā sastāvā.

Pirmā periodā tika gūti tikai vieni vārti, un tos perioda 20. minūtē guva J. Straupe, kurš ar saviem maiņas partneriem izmantoja liepājnieku komandas vairākumu. Arī mājiniekiem bija iespējas realizēt vairākumu, tomēr tās netika izmantotas.

Otrā periodā 12. minūtē liepājnieki vēlreiz izmantoja vairākumu, un A. Mickevičs dubultoja savas komandas pārsvaru. A. Kuzmenkovs, izdarot rezultatīvu piespēli, nostiprinājās BAČ rezultatīvāko spēlētāju trijniekā ar 24 punktiem.

Trešā perioda 19. minūtē S. Gorbakoņs vienus vārtus mājiniekiem atguva, tomēr tas arī bija viss, un, skanot spēles beigu signālam, liepājnieki varēja svinēt sesto uzvaru pēc kārtas.

“Liepājas metalurgs” hokeja komanda nākošo BAČ regulārā čempionāta spēli aizvadīs pēc divām dienām, kad tie Vitebskā pulksten 16:00 tiksies ar hokeja klubu “Vitebsk”, kurus liepājnieki šonedēļ sagrāva Liepājā.

BAČ 2012/2013. gada sezonas regulārais čempionāts
“Himik-SKA” – “Liepājas metalurgs”- 1:2 (0:1,0:1,1:0)
Vārti: 19:34 0:1 Straupe (vairākumā) (Tūbelis; Verenis), 31:01 0:2 Mickevičs (vairākumā) (Kuzmenkovs), 58:31 1:2Gorbakoņs (Mentļuks; Kovoļeņa)
Vārtsargi: Andrejs Novikovs – Jānis Auziņš
Soda minūtes: 12:14