Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Liepājas metalurgs” zaudē pēcspēles metienos HK “Zemgalei/JLSS”

09.01.2013 22:49

Šovakar Latvijas hokeja čempionātā Jelgavā “Liepājas Metalurgs 2” ar 4:5 zaudēja vietējai HK “Zemgalei/JLSS”.

Spēli veiksmīgāk iesāka liepājnieki, kuri septiņās ar pusi minūtēs panāca divu vārtu pārsvaru – precīzi bija Valters Freijs un Mārtiņš Oskars Freimanis. Līdz perioda beigām jelgavnieki gan vienus vārtus atguva, bet jau otrajā periodā arī izlīdzināja rezultātu – precīzs bija kanādiešu leģionārs Šeins Hefernans. Trešo periodu apņēmīgāk iesāka liepājnieki – perioda piektajā minūtē vairākumu realizēja Haralds Neimanis, bet pēc septiņām ar pusi minūtēm Olafs Aploks pārsvaru dubultoja. Jelgavnieki rokas tomēr nenolaida un pēdējās divās ar pusi minūtēs rezultātu spēja izlīdzināt. Sākumā vairākumu realizēja Miks Komuls, bet 23 sekundes līdz perioda beigām savu otro ripu vārtos iemeta Hefernans.

Pēcspēles metienu sērijā izšķirošais raidījums Viestura Cimermaņa kontā, tādējādi HK Zemgale/JLSS svinēja uzvaru ar 5:4. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli būtisku artavu panākumā ieguldīja kanādietis Šeins Hefernans, bet liepājnieku rindās pa divām piespēlēm Klāva Plānica un Regnāra Kaļinovska kontā. “Liepājas Metalurgs 2” ar 33 punktiem 19 spēlēs saglabā ceturto vietu līgā, bet Jelgavas komanda atpaliek tikai par četriem punktiem, kas izcīnīti tikpat spēlēs.

HK “Zemgale/JLSS” – “Liepājas Metalurgs 2” 5:4 (1:2, 1:0, 2:2, 1:0)

Vārti: 4:49 Freijs (Plānics, Kaļinovskis) 0:1, 7:31 Freimanis (Plānics, Kaļinovskis, vair.) 0:2, 10:27 Cimermanis 1:2, 21:47 Hefernans (Štrauss, vair.) 2:2, 44:57 Neimanis (Mazurs-Mago, Ārinieks, vair.) 2:3, 52:12 Aploks (Ņekļudovs) 2:4, 57:27 Komuls (Cimermanis, Hefernans, vair.) 3:4, 59:37 Hefernans (Pujāts) 4:4, 60:00 Cimermanis (pēcspēles metiens) 5:4.