Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepājas SSS” bagāžu papildināja ar vienu punktu

Junioru attīstības hokeja līgā trīs dienās divas cīņas aizvadīja “Liepājas SSS”. Ar ievērojamu punktu papildināšanu Edgara Branča trenētā vienība palepoties nevarēja, un šajos dueļos mūsējie tika pie izcīnīta viena punkta.

Ilustratīvs (Foto: pixabay.com)
18.01.2024 06:10

Vispirms liepājnieki izbraukumā sacentās ar HS “Kurbads” un piekāpās ar 0:6 (0:3, 0:0, 0:3).

Abas vienības šosezon sacentās trešo reizi, un visos mačos krietni pārāki bija kurbadieši. Iepriekšējā gada mačos “Kurbads” uzvarēja ar 8:1 un 8:2, un arī janvāra spēlē būtiskas izmaiņas nenotika.

Mārcis Glūzda savā cietoksnī ielaida pa trim ripām pirmajā un trešajā trešdaļā, no kurām viena bija, mūsējiem spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Līdzvērtīgāka spēkošanās izvērtās “Volvo” ledus hallē, kur liepājnieki papildlaikā ar 4:5 (2:1, 2:2, 0:1, 0:1) zaudēja “Prizmai”.

Iepriekšējos mačos rīdzinieki bija pārāki ar 5:1 un 4:2, bet šoreiz mūsējiem izdevās tikt vismaz pie punkta.

Sākums viesiem nebija peļams, jo līdz pirmā perioda vidum kurzemnieki izvirzījās vadībā ar 2:0, bet mājinieki mainīja lietu kārtību un 28. minūtē jau panāca 3:2 savā labā.

Ar to otrā trešdaļa nebeidzās, un tās izskaņā vispirms Simons Vavilonis mazākumā izlīdzināja rezultātu, bet 18 sekundes pirms otrā pārtraukuma Roberts Krieviņš atjaunoja lauvu vadību.

Noslēdzošajā trešdaļā mājinieki atjaunoja status quo, bet uzvaras vārtus “Prizma” iemeta papildlaika ceturtajā minūtē.

Junioru attīstības hokeja līgā “Liepājas SSS” 19 spēlēs iekrājusi 18 punktus, kas turnīra tabulā dod 7. vietu. Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 18. janvārī viesos ar “Zemgali Juniors”.