Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”Liepājas SSS” gadu noslēdz ar uzvaru, bet pēdējā vietā

Gada izskaņā divas cīņas Junioru attīstības hokeja līgā aizvadīja ”Liepājas SSS”. Vispirms liepājnieki izbraukumā ar 4:6 (2:1, 1:2, 1:3) piekāpās HK ”Tukums”, bet gada pēdējā cīņā ar 6:0 (1:0, 2:0, 3:1) uzvarēja ”Prizmu”.

Ilustratīvs (Foto: pixabay.com)
29.12.2022 06:00

Tukumā liepājnieki trīsreiz izvirzījās vadībā, bet allaž mājinieki izlīdzināja rezultātu, savukārt trešajā trešdaļā laukuma saimnieki guva pēc kārtas trīs vārtus un izcīnīja piekto uzvaru turnīrā.

Pirmajā periodā mūsējiem divus golus iemeta Kristers Kuzņecovs, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē liepājnieki, cīnoties trijatā pret pieciem laukuma saimniekiem, trešo reizi mačā panāca vadību – ar rezultatīvu metienu izcēlās Endijs Butāns.

Neveiksmīga viesiem izvērtās 48. minūte, kad mājinieki septiņu sekunžu laikā Rodiona Pronska cietoksnī raidīja divas ripas, panākot 5:3.

Sesto ripu tukumnieki jau raidīja liepājnieku tukšos vārtos, bet vienu sekundi pirms cīņas beigām vairākumu realizēja Sandis Cionelis.

Gadu gan liepājnieki noslēdza uz pozitīvākas nots un savā laukumā atstāja sausā ”Prizmas” hokejistus, gūstot otro uzvaru.

Lielisku maču aizvadīja Endijs Butāns, kurš atzīmējās ar 4 (1+3) rezultativitātes punktiem, bet Kristers Kuzņecovs otro maču pēc kārtas guva divus vārtus.

Vēl pa reizei rīdzinieku vārtus iekaroja Aleksejs Kotovs, Miks Krišs Rungovskis un Roberts Krieviņš, savukārt nevienu ripu savā cietoksnī neielaida Mārcis Glūzda.

Jaunajā gadā pirmo maču ”Liepājas SSS” aizvadīs 8. janvārī izbraukumā ar ”Baltu Vilkiem”.