Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas SSS” hokejisti pamet pēdējo vietu

Junioru attīstības hokeja līgā divu pastarīšu duelī uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks. ”Liepājas SSS” viesos sacentās ar ”Prizmu” un uzvarēja ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0). Panākums mūsējiem ļāva pamest turnīra tabulas pēdējo pozīciju.

02.03.2023 06:00

Šajā sezonā liepājnieki līdz šim bija izcīnījuši vien trīs uzvaras un divas no tām tieši pret ”Prizmu” (3:2, 6:0), savukārt viens panākums bija rīdzinieku kontā (4:2).

Spēle norisinājās ”Volvo” ledushallē, un mūsējo vārtu cietoksnis tika uzticēts Mārcim Glūzdam.

Kurzemnieku vārtsargs pirmo un vienīgo reizi kapitulēja pirmā perioda vidū, kad lauvas īsā laika sprīdī nopelnīja divus noraidījumus un mājinieki šo apstākli izmantoja.

Cīņas 11. minūtē pēc Roberta Stāmura un Valērija Guceviča piespēlēm vārtus guva Artjoms Danforts un laukuma saimnieki izvirzījās vadībā.

Ar vairākiem noraidījumiem mūsējie izcēlās arī otrajā trešdaļā, bet laukuma saimnieki šīs iespējas vairs neizmantoja.

Mača noslēdzošajā periodā viesi disciplīnu uzlaboja, uz noraidīto soliņu vairs nedevās, bet savu vienīgo iespēju atzīmēties vairākumā izmantoja lietderīgi.

48. minūtē neizšķirtu pēc Roberta Krieviņa un Emīla Toma Terliņa piespēlēm panāca Kristians Roberts Gauris.

Uzvarētāja noskaidrošanai komandas aizvadīja papildlaiku, un 63. minūtē panākumu nodrošināja Endijs Butāns (Artūrs Lavrinovičs, Iļja Lezevskis).

12. martā ”Liepājas SSS” savā laukumā sacentīsies ar ”DLSS”.