Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Liepājas SSS” hokejisti trīs cīņās izcīna divas uzvaras

Lieldienu noskaņās ”Liepājas SSS” hokejisti aizvadīja trīs cīņas 1. līgas turnīrā. Mūsējie četrās dienās spēkojās ar ”Tukumu/Ventu 2002”, ”Daugavu” un ”Ventspili”, izcīnot divas uzvaras.

21.04.2022 06:00

Zaļajā ceturtdienā liepājnieki izbraukumā sacentās ar ”Tukumu/Ventu 2002” un piekāpās ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2).

Viesus mača devītajā minūtē vadībā izvirzīja Matīss Petrovics, tomēr tie izrādījās mūsējo vienīgie vārti. Mājinieki pēc pusotras minūtes panāca neizšķirtu, bet, 16. minūtē realizējot lielo skaitlisko vairākumu, izvirzījās vadībā.

Otrajā trešdaļā hokejisti ieturēja klusumu, bet trešā perioda vidū laukuma saimnieki panāca jau 3:1. Nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām tukumnieki nopelnīja noraidījumu, turklāt liepājnieki nekavējoties nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Cerētā atspēlēšanās nenotika, bet mājinieki līdz ar fināla svilpi ripu raidīja jau tukšos viesu vārtos.

Liepājnieki turpinājumā zaudējuma rūgtumu savā laukumā izgāza pār ”Daugavu”, uzvarot ar 12:0 (4:0, 6:0, 2:0).

Kurzemnieku pārsvars pār priekšpēdējā vietā esošo vienību šaubas neradīja, rīdzinieku vārtos saberot divpadsmit ripas. Ražena diena padevās Aleksejam Kozlovam un Renāram Kamergrauzim, abiem uzbrucējiem gūstot pa četriem (3+1) rezultativitātes punktiem. Savukārt sauso spēli aizvadīja Krists Kristofers Bergmanis.

Pēc nepilnas dienas ”Liepājas SSS” Lieldienu rītā sacentās ar ”Ventspili” un uzvarēja ar 4:1 (1:1, 3:0, 0:0). Ventspilnieki jau pirmajā uzbrukumā atklāja cīņas rezultātu, bet mājinieki pirmās trešdaļas vidū pēc Kamergrauža raidījuma skaitliskajā vairākumā panāca līdzsvaru.

Uzvaras kausus liepājnieki sev par labu nosvēra otrā perioda ievadā, kad četru minūšu laikā guva trīs vārtus. Lauvēniem pa reizei izcēlās Rūdolfs Laivenieks, Endijs Butāns un Niklāvs Lagzdiņš.

”Liepājas SSS” 1. līgas regulārajā turnīrā vēl jāaizvada četras cīņas, un ar 26 spēlēs izcīnītajiem 55 punktiem mūsējie atrodas 2. vietā. Līdere ”Rīga” 28 cīņās iekrājusi 73 punktus. Saskaņā ar kalendāru liepājnieki nākamo cīņu aizvadīs izbraukumā 24. aprīlī ar ”AKO/Baltu vilkiem”.