Otrdiena, 16. aprīlis Mintauts, Alfs, Bernadeta

“Liepājas SSS” hokejistiem minimāla uzvara pār pastarīti

Latvijas hokeja 1. līgā/JAHL ceturto panākumu guva “Liepājas SSS”. Mūsējie izbraukumā sacentās ar tabulas pēdējās vietas īpašnieci “IHS/Prizmu” un uzvarēja ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1).

23.09.2021 06:00

Liepājnieki šosezon vēl nebija izjutuši zaudējuma rūgtumu un savu panākuma sēriju turpināja arī pret 11. pozīcijas īpašnieci “IHS/Prizmu”, kura vienīgā jaunajā sezonā vēl nav izcīnījusi nevienu punktu. Pret pastarīti mūsējiem gan viegli neklājās, un kurzemnieki uzvaru izrāva vien pamatlaika izskaņā.

Pirmā perioda sestajā minūtē viesi nopelnīja pirmo skaitlisko vairākumu, un lauvēniem bija nepieciešamas vien 20 sekundes, lai realizētu viena spēlētāja handikapu. Ar rezultatīvu raidījumu izcēlās hokeja virslīgā rūdījumu guvušais Renārs Kamergrauzis. Ātrie vārti slūžas neatvēra un līdz nākamajam golam bija jāgaida līdz 58. minūtei, turklāt vairākumu realizēja rīdzinieki un bija tuvu tam, lai izcīnītu vismaz punktu.

Pēc zaudētiem vārtiem liepājnieku treneru korpuss paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, un šāds solis atmaksājās. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē uzvaras vārtus guva Silvestrs Uvis Lazarenovs, nodrošinot “Liepājas SSS” perfektu sezonas ievadu. Pēc aizvadītām četrām spēlēm liepājnieki izcīnījuši 12 punktus un turnīra tabulā okupējuši 1. pozīciju. Nākamā spēle mūsējiem paredzēta izbraukumā 3. oktobrī pret “Daugavu”.