Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Liepājas SSS” komandai 1. līgā izcīnīta 13. uzvara

Latvijas hokeja 1. līgas spēlē “Liepājas SSS” savā laukumā ar 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) pieveica “Daugavpils Ledus sporta skolu”. Liepājnieku labā divus vārtus guva Renārs Kamergrauzis.

03.03.2022 06:00

Pēc vairākām pārceltām spēlēm ledus laukumā atgriezās “Liepājas SSS”. Pēdējo maču mūsējie aizvadīja 13. februārī, kad izbraukumā ar 6:3 pieveica “Kurbadu”. Aizvadītās nedēļas nogalē kurzemnieki sacentās ar 4. vietā esošo “Daugavpils Ledus sporta skolu”, kura no liepājniekiem atpalika par sešiem punktiem. Laukuma saimniekus astotajā minūtē vadībā izvirzīja augstākajā līgā rūdījumu guvušais Renārs Kamergrauzis, bet viesi pēc sešām minūtēm panāca līdzsvaru.

Otrajā trešdaļā otro golu iemeta Kamergrauzis, bet rezultātu vēl patīkamāku padarīja Rihards Ričards Fomins un Raivo Lapiņš. 52. minūtē Endijs Butāns mazākumā panāca jau 5:1, bet mača galotnē latgalieši vienus vārtus vēl atspēlēja.

“Liepājas SSS” nospēlētās 16 cīņās guvusi 40 punktus un turnīra tabulā atrodas 2. vietā. Līdere ar 24 spēlēs nopelnītiem 63 punktiem ir HS “Rīga”. Nākamā spēle liepājniekiem paredzēta 6. martā izbraukuma ar “Daugavu”.