Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

”Liepājas SSS” piedzīvo zaudējumu ar 1:8

Junioru attīstības hokeja līgā ”Liepājas SSS” šosezon aizvadīja ceturto spēli. Pēc divām uzvarām tagad sekoja divas neveiksmes, un aizvadītās nedēļas nogalē mūsējie savā laukumā ar 1:8 (0:4, 1:2, 0:2) zaudēja HS ”Kurbads”.

27.09.2023 06:08

Edgara Branča trenētā komanda otro spēli pēc kārtas aizvadīja neveiksmīgu cīņas ievadu, kad intriga par uzvarētāju zuda gana ātri. Jau līdz 18. minūtei viesi bija panākuši 4:0, ieliekot drošu pamatu panākuma izcīnīšanā.

Pēc nospēlētām 20 minūtēm laukuma saimnieki veica vārtsargu nomaiņu, Jēkaba Vites vietā cietoksnī sūtot Kristu Kristoferu Bergmani. Rokāde gan būtiski neiespaidoja cīņas turpmāko gaitu, un ”Kurbads” mača turpinājumā iemeta vēl četras ripas.

Liepājnieku rindās ar vienīgo precīzo raidījumu izcēlās Aleksejs Kozlovs, kas 39. minūtē tobrīd panāca 1:5. Pretinieku rindās ar diviem goliem atzīmējās Davids Livšics, Kristers Korbāns un Martins Kristens Brālēns.

”Liepājas SSS” ar četrās spēlēs iekrātiem sešiem punktiem turnīra tabulā atrodas 5. vietā.

Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 1. oktobrī viesos ar ”Prizmu”, kam līdzšinējās trīs spēlēs nopelnīts viens punkts.