Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

“Liepājas SSS” regulāro turnīru noslēdza ar diviem zaudējumiem

Ar diviem zaudējumiem Latvijas hokeja 1. līgas regulāro turnīru noslēgusi ”Liepājas SSS”. Vispirms liepājnieki ar 2:5 (0:1, 2:3, 0:1) piekāpās ”Daugavpils Ledus sporta skolai”, bet turpinājumā mūsējie ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) piekāpās ”AKO/Baltu vilkiem”. Abas spēles kurzemnieki aizvadīja izbraukumā.

05.05.2022 06:00

Sezonas pirmo pusi liepājnieki pavadīja visnotaļ sekmīgi – no pirmajām 18 spēlēm mūsējie uzvarēja 15 cīņās, trīs reizes piekāpjoties vienīgi neapšaubāmajai turnīra līderei HS ”Rīga”.

Lauvēni droši turējās 2. vietā, tomēr regulārā turnīra izskaņa aizritēja uz skumjākas nots, un liepājnieki atlikušajās 12 cīņās iekrāja deviņus zaudējumus un noslīdēja uz 4. pozīciju. Arī to, visticamāk, noturēt neizdosies, jo ”Tukums/Venta 2002” atpaliek par vienu punktu, un viņiem vēl jānokārto trīs spēļu parāds.

Līdz pamatturnīra beigām vēl kopumā jāaizvada piecas cīņas, un, ja kalendārs nepievils, tad šīs nedēļas nogalē tiks noskaidroti ceturtdaļfināla pāri. Mūsējiem ir vien divas iespējas, un pirmie pretinieki būs vai nu tukumnieki, vai Daugavpils hokejisti.

Regulārā turnīra priekšpēdējā spēlē ”Liepājas SSS” pirmos vārtus guva 26. minūtē, kad Aleksejs Kozlovs mazākumā izlīdzināja rezultātu, bet otro reizi viesi iekaroja daugavpiliešu cietoksni 38. minūtē. Tobrīd liepājnieki samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, un precīzā metiena autors bija Niklāvs Lagzdiņš.

Laukuma saimnieki jau pēc septiņām sekundēm atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet pēdējo ripa cīņas galotnē jau ielidoja tukšajā vārtu rāmī.

Savukārt Mārupes ledus hallē mūsējie pie vienīgā panākuma tika 27. minūtē, kad vairākumu realizēja Rolands Strautiņš.

Pirmajā mačā mūsējo vārtus sargāja Krists Kristofers Bergmanis, bet sezonas pēdējā cīņā vārtu drošība tika uzticēta Dāvim Zvejniekam.