”Liepājas SSS” seko līderim

Latvijas hokeja 1. līgas/JAHL regulārā turnīrā spēlē ”Liepājas SSS” savā laukumā ar 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) pieveica ”Zemgales Junioru”. Uzvaras vārtus laukuma saimnieku labā guva Matīss Petrovics.

22.10.2021 06:00

Jelgavnieki pirmā perioda vidū pirmie izvirzījās vadībā, bet izlīdzinājumu 18. minūtē panāca Endijs Butāns. Līdzīgs scenārijs norisinājās arī otrajā trešdaļā, kad zemgalieši otro reizi mačā ieguva vienu vārtu pārsvaru. 27. minūtē jelgavniekus iepriecināja Kevins Strādnieks, tomēr laukuma saimniekiem atkal sekmīga bija perioda galotne, kad 39. minūtē precīzs bija Roberts Augustiņš.

Noslēdzošajā trešdaļā mūsējie nopelnīja trīs noraidījumus, kurus viesi nerealizēja, savukārt 49. minūtē uzvaras vārtus guva Matīss Petrovics. Cīņas pēdējās sekundēs viesi vēl nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet mājinieki uzvaru nosargāja. Liepājnieku vārtus sargāja Krists Kristofers Bergmanis, bet divas rezultatīvas piespēles partneriem izdalīja Dovids Laimutis.

Pēc septiņām aizvadītām spēlēm ”Liepāja/LSSS” iekrājusi 18 punktus un turnīra tabulā 11 komandu konkurencē atrodas 2. vietā. 1. līgas/JAHL vadībā ar 21 punktu atrodas HS ”Rīga”, kura vienīgā cīnās bez zaudējumiem.

Sezonas ievadā liepājnieku rezultatīvākie spēlētāji ir Lietuvas pārstāvji Dovids Laimutis un Eimants Noreika. Abi viesspēlētāji iekrājuši pa 11 rezultativitātes punktiem. Savukārt viens no līgas rezultatīvākajiem aizsargiem ar nopelnītiem 10 punktiem ir Rodrigo Strautiņš.