Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Liepāja” sarūpē “Dinaburgai” devīto zaudējumu pēc kārtas

“Optibet” Hokeja līgas spēlē “Liepāja” mājās ar rezultātu 5:2 (0:0, 1:0, 4:2) pārspēja “Dinaburgu”.

09.10.2021 19:36

Otrās trešdaļas trešajā minūtē mājinieku komandas labā rezultātu atklāja Māris Miezis. Noslēdzošās trešdaļas sākumā “Dinaburga” veiksmīgi izmantoja vairākumu un izlīdzināja rezultātu, taču pēc pusotras minūtes Liepājas vienība atjaunoja vienu vārtu pārsvaru. Trešdaļas gaitā Daugavpils komanda spēja gūt vēl vienus vārtus, bet laukuma saimnieki atbildēja ar trīs gūtajiem vārtiem.

Liepājas komandas labā divus vārtus guva Reinis Demiters, bet Eimants Noreika, Fjodors Jarovinskis un Miezis pievienoja pa gūtiem vārtiem. Savukārt trīs rezultatīvas piespēles Dmitrija Seļutina kontā.

Daugavpils vienības labā vārtus guva Māris Ļeščovs un Maksims Galilejevs.

OHL kopvērtējumā pirmo vietu ar deviņās spēlēs sakrātiem 17 punktiem ieņem “Mogo”/LSPA, bet uz otro vietu pakāpās “Liepājas” komanda, kas astoņās spēlēs sakrājusi 14 punktus. “Zemgale”/LLU ir sakrājusi 14 punktus deviņās cīņās, ceturto vietu ieņem HS “Rīga” ar septiņiem punktiem astoņās spēlēs un pirmo piecinieku noslēdz pagājušās sezonas čempione “Olimp”/”Venta 2002”, kas astoņās spēlēs sakrājusi sešus punktus. Sestajā vietā ierindojas Rīgas “Prizma” ar trīs punktiem septiņās cīņās, bet pēdējo vietu ieņem Daugavpils “Dinaburga”, kas deviņos dueļos vēl nav spējusi izcīnīt punktus.

Liepāja – Dinaburga 5:2 (0:0, 1:0, 4:2)

Vārti: 22:43 Miezis (Grīnbergs, vair.) 1:0, 40:34 Ļeščovs (Moksunens) 1:1, 42:01 Noreika (Seļutins) 2:1, 48:12 Galilejevs (Tretjakovs, Maļinskis) 2:2, 48:50 Anosovs (Demiters, Seļutins) 3:2, 50:55 Jarovinskis (Seļutins, Demiters) 4:2, 58:07 Demiters (Jarovinskis, Anosovs, maz.) 5:2
Metieni: 31:17
Vārtsargi: Māris Jučers – Ernests Valdemārs Tomass