Liepājnieki spraigā cīņā piekāpjas “Venta 2002” komandai

08.04.2019 18:52

7. aprīlī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tikai aizvadīta Junioru attīstības hokeja līgas finālposma spēle, kur spēkiem mērojās ”Liepājas SSS” pret ”Venta 2002”. Šajā mačā pārāka bija viesu komanda ar 4:3 pārspējot liepājniekus, ziņo HK “Liepāja” pārstāve Sanita Austere.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus guva ventspilnieki un periods noslēdzās par labu viesiem – 0:1. Otrā perioda sākumā ”Liepājas SSS” aizsargs Vjačeslavs Minajevs rezultātu izlīdzināja un īsi pēc tam uzbrucējs Ričards Fomins liepājniekiem panāca vienu vārtu pārsvaru, tomēr līdz perioda beigām ventspilniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu un periodu noslēgt ar 2:2.

Trešajā periodā ”Venta 2002” guva vēl divus vārtus, savukārt liepājniekiem izdevās atgūt tikai vienus vārtus, kad precīzs bija uzbrucējs Aleksandrs Visockis, līdz ar to spēle noslēdzās ar 3:4.

Šobrīd ”Liepājas SSS” JAHL tabulā atrodas otrajā vietā ar septiņiem punktiem četrās nospēlētās spēlēs, savukārt ”Venta 2002” atrodas tabulas pirmajā pozīcijā ar 11 punktiem četrās nospēlētās spēlēs.

Nākamo JAHL finālposma spēli liepājnieki aizvadīs Liepājā, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē, 12.aprīlī pulksten 19 pret ”HSR 2002”.