Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Liepājniekiem divas neveiksmes 1. līgā

Latvijas hokeja 1. līgas turnīrā divas neveiksmes izbraukuma spēlēs sev sarūpēja ”Liepājas SSS”. Liepājnieki vispirms ar 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) piekāpās ”AKO/Baltu vilkiem”, bet turpinājumā ar 3:5 (0:3, 0:0, 3:2) zaudēja ”Zemgales Junioram”.

28.04.2022 06:00

Sezonas otrajā pusē ”Liepājas SSS” vienībai uzvaras krājās arvien retāk un grūtāk. Sezonas gaitā mūsējie gana droši ilgstoši otrajā pozīcijā, bet tagad kurzemnieki ir tuvu tam, lai zaudētu arī 3. vietu.

No liepājniekiem par vienu punktu atpaliek ”Tukums/Venta 2002”, turklāt tukumniekiem ir viena spēle rezervē.

Pret 8. vietā esošajiem ”Ako/Baltu vilkiem” lauvēni pie vārtu guvuma netika, bet otrās trešdaļas vidū mājinieki realizēja skaitlisko vairākumu. Trešā perioda trešajā minūtē Kristiāns Klezbergs panāca 2:0, bet mača galotnē vēl divreiz iekaroja mūsējo cietoksni.

Jelgavā liepājnieki aizvadīja neveiksmīgu pirmo periodu, kad mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus. 48. minūtē zemgalieši panāca jau 4:0, bet viesi pēc Rūdolfa Laivenieka un Artūra Tomsona metieniem pietuvojās līdz divu vārtu deficītam.

Turpinājumā laukuma saimnieki piebremzēja liepājnieku pakaļdzīšanos un 51. minūtē panāca 5:2. Savukārt punktu mačam piecas minūtes pirms pamatlaika beigām pielika Renārs Kamergrauzis.

28. aprīlī liepājnieki izbraukumā sacentīsies ar ”Daugavpils Ledus sporta skolu”.