Liepājniekiem graujošs zaudējums Grodņā

25.09.2010 12:27

Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā šodien neveiksmi piedzīvoja “Liepājas metalurgs” hokejisti, kas izbraukumā bez ierunām ar 0:5 kapitulēja Grodņas “Neman” vienībai.

Pirmie vārti tika zaudēti mača 12. minūtē un gandrīz līdz otrās trešdaļas beigām saglabājās minimālais 0:1. Diemžēl tad 26 sekunžu laikā liepājnieku vārtu vīrs Māris Jučers bija spiests kapitulēt vēl divas reizes – 0:3. Pretējos vārtos turpretī nekļūdīgi darbojās Sergejs Šabanovs, lai arī jāatzīst, ka darba viņam bija trīsreiz mazāk. Noslēdzošajā periodā “metalurgs” vēlreiz nepilnas minūtes laikā ielaida divas ripas, piedzīvojot bezierunu zaudējumu – 0:5!

Ar desmit punktiem astoņām spēlēs liepājnieki šobrīd ieņem sesto vietu 12 komandu konkurencē.