Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Liepājniekiem svarīga uzvara pār “Vitebsk” (video)

04.02.2012 16:50

Uzvaru kārtējā Baltkrievijas Atklātā čempionāta (BAČ) spēlē šovakar svinēja ”Liepājas metalurgs” hokejisti, kuri savā laukumā ar 3:2 pieveica turnīra tabulā vienu vietu zemāk esošo ”Vitebsk” komandu, saglabājot astoto vietu turnīra tabulā.

Līdzšinējās četras abu komandu savstarpējās spēles sezonas gaitā bija bijušas ļoti rezultatīvas, tādejādi arī šīvakara mačs solīja aizraujošu cīņu. Trijos no četriem savstarpējiem mačiem uzvaras bija svinējuši liepājnieki un šovakar mājinieki lūkoja izcīnīt ceturto.

Mača rezultātu gan atklāja viesi, kad jau spēles otrajā minūtē izcēlās Ņikita Jadroecs. Lai arī pirmā perioda gaitā liepājniekiem bija labas iespējas gūt vārtus, uzbrukumu beigu fāzē visu laiku kaut kas pietrūka. ”Vitebsk” vārtus kurzemnieki iekaroja vien otrajā periodā, kad ar nepilnas minūtes atstarpi vārtus guva Povilas Verenis un Edgars Apelis, izvirzot vadībā mājiniekus – 2:1. Mača 54. minūtē viesim panāca izlīdzinājumu, taču Liepājas pirmā maiņa pēc neilga brīža atkal panāca vadību. Precīzs metiens Laurim Bajarunam un 3:2. Atlikušajā spēles laikā vārti vairs netika gūti un mājinieki svinēja ļoti svarīgu uzvaru tā sauktajā ”sešu punktu” spēlē.

”Liepājas metalurgs” hokeja komanda Baltkrievijas atklātā hokeja (Extralīgas) čempionāta ietvaros aizvadījuši 44 spēles, un ar izcīnītiem 43 punktiem tā ieņem 8. vietu.