Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“LM-2” pirmais zaudējums

18.10.2012 11:50

Latvijas čempionātā hokejā pirmo zaudējumu piedzīvojis “Liepājas metalurgs-2″, kas viesos ar 2:4 piekāpās ”SMSCredit.lv”.

Vakardienas spēlē tikās tabulas augšgala vienības – ”SMSCredit.lv” un ”Liepājas metalurgs 2” . Pirmā trešdaļa aizritēja ar vairākiem noraidījumiem, bet rezultāts uz tablo nemainījās (0:0). Otrās trešdaļas gaitā kreditorus, vadībā izvirzīja Oļegs Sorokins – 1:0. Perioda gaitā mājinieki panāca arī 3:0, bet izskaņā vienus vārtus atguva Roberts Mamčics (3:1). Izšķirošajā trešdaļā liepājnieki pretinieku uzvaru nespēja apdraudēt, piedzīvojot pirmo zaudējumu – 2:4. Uzvarētāju sastāvā ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās četri hokejisti.