“LM2” pieveic “Monarhus”

09.02.2013 22:08

Šovakar aizvadītas trīs spēles Latvijas hokeja čempionātā. Negaidītu neveiksmi piedzīvoja turnīra līdervienība “SMScredit.lv”, kas ar 2:4 piekāpās HK “Zemgale/JLSS”. Savukārt tabulas kaimiņu duelī Liepājas “Metalurgs2” apspēlēja “Ozolniekus/Monarch” (4:1).

Liepājas “Metalurgs2” beidzot uzvarēja “Ozolniekus/Monarch” – šosezon liepājniekiem bija trīs zaudējumi trīs spēlēs. Liepājniekiem izdevās gūt ātrus vārtus (2.minūtē izcēlās Bruno Zabis), un vārti tika gūti arī trešdaļas izskaņā – Zabis 110 sekundes līdz trešdaļas beigām guva savus otros vārtus. Otrajā trešdaļā Jānis Lukaševskis samazināja rezultāta starpību, taču mača 56.minūtē Aleksandrs Baburins izmantoja vairākumu. 115 sekundes līdz pamatlaika beigām punktu spēlei pielika Lauris Bajaruns – 4:1.

Pēdējā šī vakara spēlē HS “Rīga/Prizma” apspēlēja Gundara Gaiļa vadīto HS”Rīga/Prizma2″ (6:5). “Rīga/Prizma” pirmo trešdaļu uzvarēja ar 3:0, toties spēles 45.minūtē rezultāts vairs bija tikai 4:5. Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Kristaps Riekstiņš un Sandis Virkstenis, vienu reizi pretinieku vārtsargu pārspēja Sandris Grīnbergs un Livars Lāns.

“SMScredit.lv” ar 64 punktiem 25 spēlēs saglabā pirmo vietu, par septiņiem punktiem apsteidzot “Junioru”, kas aizvadījis par diviem mačiem vairāk. “Ozolnieki/Monarch” ar 47 punktiem 23 cīņās ir trešie, bet viņiem uz papēžiem min liepājnieki – 45 punkti 25 spēlēs. Jau pieminētā “Zemgale” ar 38 punktiem 23 mačos ir piektā, bet jelgavniekiem seko abas “Rīgas/Prizmas” komandas, kurām ir attiecīgi 16 un 11 punkti. Pēdējā ar septiņiem punktiem ir “Rīga 96”.