LSSS/HK hokejisti pretiniekiem piekāpjas pēcspēles metienos

20.12.2019 16:56

19.decembrī Jaunatnes Attīstības Hokeja līgas (JAHL) spēlē LSSS/HK Liepāja savā laukumā uzņēma AKO/Mārupe komandu un piekāpās tikai pēcspēles metienos 3:4 (1:0; 1:2; 1:1; 0:0; 0:1), vēsta Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja liepājnieki, kad spēles 16. minūtē vairākumu izmanto Bogdans Panasenko (Strauss, Rumševičius) – 1:0.

Otrā perioda sākumā LSSS/HK Liepāja palielina vārtu starpību, vārtus gūst Emīls Ločmelis (Krolls) – 2:0, taču periods noslēdzas jau ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Trešajā periodā komandu vadībā izvirza Aigars Hārdijs Karulis (Vilmans, Kozlovs) – 3:2, bet 48. minūtē savu vairākumu izmanto viesi, un rezultāts 3:3 saglabājas līdz pat pēcspēles metieniem. Katra komanda izpilda pa astoņiem metieniem, un veiksmīgāka izrādās AKO/Mārupe komanda – 3:4.

Šobrīd ar 19 punktiem 15 spēlēs liepājnieki ir 6.vietā. Šī gada pēdējā spēle tiks aizvadīta 22.decembrī mājās, uzņemot HS “Rīga 2003” komandu.