Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

LSSS U18 hokeja komanda no Somijas atgriežas ar 6 punktiem

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) U18 hokeja komanda Somijā uzvarēja šīs valsts jauniešu čempionāta otrās spēcīgākās līgas divās spēlēs, ziņo LSSS hokeju nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Maisiņa.

18.09.2023 16:13

Pirmajā spēlē mūsējie ar rezultātu 8:6 (2:2, 3:0, 3:4) pārspēja komandu “HAKI”.

Pirmajā periodā liepājnieku abus vārtus divu minūšu laikā guva Darens Vizulis, bet ar 3:0 uzvarētajā otrajā periodā mūsējo rindās precīzi bija Martins Vītols, Kurts Baumanis un Jānis Jekste.

Trešajā periodā somi bija minimāli pārāki, tomēr Kristera Kuzņecova, Roberts Freidenfelda un D. Vizuļa iemestās ripas ļāva Liepājas komandai uzvarēt ar divu golu pārsvaru.

Šī izbraukuma otrajā spēlē Liepājas komanda ar 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) uzvarēja “GrIFK” vienību.

Pirmajā periodā liepājnieku labā vārtus guva Ronalds Miķelsons un Emīls Terliņš. Uzvaras vārtus mūsējie iemeta 5 minūtes pirms mača pamatlaika beigām.

U18 komandas galvenais treneris Guntis Pujāts: “Pirmo spēli vajadzēja uzvarēt pārliecinošāk, bija paviršas kļūdas. Otrā spēle bija grūtāka. Veiksmīgi iemetām trešos vārtus un kopumā bija laba vārtsarga spēle. Uzvara bija laba, bet ir jāturpina strādāt pie niansēm. Katru izbraukumu ir jābrauc un jāsitās!”