Mača sākumā izlieto nesasmēla

07.11.2018 07:02

Junioru attīstības hokeja līgas spēlē “Liepājas SSS” savā laukumā pret “Zemgali Juniors” cīņas gaitā nonāca iedzinējos ar sešu vārtu starpību, četrus vārtus atspēlēja, tomēr piekāpās ar rezultātu 4:6 (0:4, 2:2, 2:0).

Liepājniekiem īpaši nesekmīgs izvērtās mača sākums, un līdz 11. minūtei viesi bija guvuši četrus bezatbildes vārtus. Laukuma saimniekus iegāza disciplīnas trūkums, jo pirmie trīs goli krita skaitliskajā mazākumā, turklāt starp pirmo un otro ripu pagāja vien piecas sekundes.

Līdz otrā perioda vidum zemgaļi guva vēl divus vārtus, bet tad mūsējie sāka varonīgu atspēlēšanos. 35. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Egidijs Binkulis, bet vēl pēc nepilnām divām minūtēm precīzs bija Miks Krišs Rungovskis. Cīņas priekšpēdējā minūtē Rungovskis guva vēl divus vārtus, tā nokārtojot sev hat-trick. Vēl liepājnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr viņiem pietrūka laika, lai sasmeltu cīņas sākumā izlieto.

“Liepājas SSS” ar 17 punktiem 9 spēlēs turnīra tabulā atrodas 3. vietā. Sestdien, 10. novembrī, mūsējie uzņems “Mārupi/Ako”.

“Liepājas SSS” galvenais treneris NIKOLAJS SIĻČONOKS:

– Spēles sākumā saņēmām kārtīgu pērienu. Spēlētāji pamatoti gaidīja pozitīvu rezultātu, ņemot vērā to sniegumu, ko mēs demonstrējām pēdējos mačos. Sanāca mums dažas vieglas uzvaras, un arī šodien visi nodomāja, ka būsim stiprāki. Visiem parādījās apmierinātība ar dzīvi. Spēlētāji laikam nesaprata, ka viegli nekas nenāk. Spēli faktiski zaudējām jau pirmajās desmit minūtēs, turpinājumā izlīdzinājām tās gaitu, bet bija jau par vēlu.