Mājas spēlē ”Liepāja” ar 2:4 zaudē ”Olimp/Venta 2002” komandai

Šodien Optibet hokeja līgā ”Olimp/Venta 2002”, pateicoties otrajā periodā gūtajiem trim vārtiem, ar 4:2 pārspēja ”Liepāju”.

06.03.2021 19:47

‘Liepāja” ar Normundu Sējēju galvenā trenera amatā uzņēma Miķeļa Rēdliha pārstāvēto ”Olimp/Venta 2002”.

Pirmajā periodā komandas apmainījās vārtu guvumiem. Maču veiksmīgāk uzsāka viesi, kas sestajā minūtē pēc Aleksandra Jerofejeva precīza metiena pēc Rēdliha piespēles atklāja rezultātu.

Divi noraidījumi viesiem ļāva ”Liepājai” pārņemt iniciatīvu, kas rezultējās 15. minūtē ar izlīdzinājuma panākšanu.

Izšķirošais spēlē bija otrais periods, kurā ”Olimp” hokejisti guva trīs bezatbildes vārtus.

Jau trešdaļas 22. sekundē rezultatīvs Latvijas čempionātā turpināja būt Miķelis Rēdlihs, bet nākamajās astoņās minūtēs, pateicoties Laura Barajuna un Maksima Širokova precīzajiem metieniem, viesi panāca jau itin pārliecinošu pārsvaru – 4:1.

Noslēdzošajā trešdaļā Raivo Freidenfelds vairākumā vienus vārtus Liepājai atguva, taču uzvarētāju tas nemainīja.

Liepāja – Olimp/Venta 2002 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Vārti: 5:48 Jerofejevs (M.Rēdlihs) 0:1, 14:38 Mazurs-Mago (Kaleiņikovs, Freidenfelds) 1:1, 20:22 M.Rēdlihs (Jerofejevs, M.Širokovs, vair.) 1:2, 26:03 Bajaruns (Sprukts, A.Širokovs, vair.) 1:3, 28:52 M.Širokovs (Pujacs) 1:4, 50:54 Freidenfelds (Mazurs-Mago, Grinbergs, vair.) 2:4
Metieni: 21:25
Soda minūtes: 12:8
Vārtsargi: Māris Jučers – Rūdolfs Gusts Lazdiņš