Piektdiena, 5. jūnijs Margots, Igors, Ingvars
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Maksims Bogdanovs: Nākamsezon spersim vēl vienu soli uz priekšu

Maksims Bogdanovs: Nākamsezon spersim vēl vienu soli uz priekšu
Hokeja kluba "Liepāja" galvenais treneris Maksims Bogdanovs saka, ka īsti nevar novērtēt pēkšņi pārtraukto sezonu. (Foto: HK "Liepāja")
01.04.2020 06:00

Jānis Mandeiks

"Kurzemes Vārds"

HK “Liepāja” 2019./2020. gada sezonu sāka ar pamatotām pretenzijām pacīnīties par uzvaru Latvijas čempionātā. Regulāro turnīru liepājnieki noslēdza 4. vietā, un ceturtdaļfinālā mūsējiem bija paredzēts spēkoties ar “Zemgali/LLU”. Izslēgšanas turnīru Latvijas hokejs sagaidīja ar ilgstošu sarkano signālu. Gaidot atļauju virzīties tālāk, ar pārdomām par aizvadīto nepilno čempionātu dalās “Liepājas” galvenais treneris Maksims Bogdanovs.

– Kā tu aizpildi savu laiku, kad sports pasaulē ir apstājies?

– Esošajā situācijā valstī un pasaulē, kad apstājies ir ne tikai sports, bet aktīvā sabiedrības dzīve kopumā, es arī ievēroju visus izsludinātos drošības pasākumus un rekomendēju arī citiem ieklausīties tajos visas sabiedrības veselības vārdā. Šis ir brīdis, kad pavadīt laiku ar ģimeni un atrasties dabā, atpūsties no ikdienas ritma. Turpinu izglītoties un apgūstu kopā ar 2. klases skolēnu mācību programmu tālmācībā.

Par hokeja kluba darbību runājot, darbs nav apstājies joprojām. Analizējam aizvadītajā sezonā paveikto, uzturam iekšējo komunikāciju ar treneriem, spēlētājiem un vadību, plānojam nākamo sezonu un dažādas aktivitātes, cerot uz situācijas drīzu uzlabošanos un atgriešanos iepriekšējā dzīves ritmā.

– Ko šajā laikā dara hokejisti, kad sacensības ir liegtas un treniņu iespējas ierobežotas?

– Komandas spēlētājiem patlaban ir iespēja vairāk koncentrēties uz mācībām, darbu vai ģimeni, paveikt nepadarīto un sakārtot lietas. Iespēju robežās turpinām uzturēt fizisko formu un aktīvu dzīvesveidu, gatavojoties nākamajai sezonai.

– Pieļauju, ka 2019./2020. gada sezona beidzās ar nepadarīta darba sajūtu, tomēr regulārais čempionāts ir aizvadīts. Kādi ir vērtējumi par to?

– Tā kā čempionāts beidzās pēkšņi un bez noteiktas vietas noslēgumā, vērtējuma īsti par to nav. Ne uzvarējām, ne zaudējām. Komanda izteikti koncentrējās un gatavojās izslēgšanas spēlēm. Esam ieguvuši pieredzi, kas padarīs mūs vēl stiprākus nākamajās sezonās. Priecājos par pašu čempionātu, precīzāk sakot, par tā sastāvu un konkurenci, kas kļuvusi spēcīgāka un tādējādi liek arī mūsu komandai savākties un strādāt ar lielāku atdevi un cīņas sparu.

– Vai 4. vieta pēc pamatturnīra nesniedza kādu vilšanās devu?

– Ja būtu zinājuši, kā viss izvērtīsies, būtu gājuši uz pilnu banku jau regulārās sezonas laikā. Neskatoties ne uz ko, esam spēruši soli uz priekšu un spersim vēl vienu nākamsezon.

– Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, sastāvs noteikti kļuva spēcīgāks, tomēr ar to nepietika, lai finišētu labāko divniekā un automātiski kvalificētos pusfinālam. Kādi iemesli?

– Jā, sastāvs kļuva spēcīgāks, bet neteikšu, ka arī citu komandu sastāvs čempionātā palika vājāks. Mūsu komanda bija nokomplektēta no Liepājas audzēkņiem, plus pēc formulas 50-50. Puse bija pieredzējušo hokejistu, otra puse – juniori. Iespēja spēlēt virslīgā tika dota vairākiem Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņiem. Bijām tuvu divniekam regulārajā čempionātā.

– Kā tu raksturotu aizvadīto sezonu pa līnijām, kādas bija vienības stiprās puses un vājās vietas?

– Mums izveidojās labs, draudzīgs kolektīvs, kas no pirmās dienas bija vienots savā darbībā un ar vienu mērķi – izcīnīt OHL kausu. Tāpēc negribu nevienu izcelt, bet gan vēlos pateikties visiem spēlētājiem un personālam par aizvadīto sezonu, kluba vadībai par atbalstu un apstākļiem, kas tika nodrošināti, lai mēs varētu pilnībā koncentrēties darbam. Paldies visiem, kuri bija blakus un atbalstīja mūs.

– Kurš no sāncenšiem šogad sarūpēja lielākās galvassāpes? Kāpēc? 

– Es teiktu, ka “Mogo”, kam formā arī ir zaļā krāsa. Bet, ja nopietni, tad ikkatru komandu uztvērām kā līdzvērtīgu un spēcīgu pretinieku. Kā minēju iepriekš, čempionāta komandu sastāvs, spēlētāji, šogad bija ļoti labi sagatavoti.

– Kā tu vērtē – vai “Olimp” pamatoti tika nosaukts par šīs sezonas uzvarētāju? Kā tu raksturotu “Kurbada” demisiju?

– Grūti komentēt šo izvēli. Par “Kurbada” izstāšanos no virslīgas runājot, protams, tas nav nekas pozitīvs līgai un spēlētājiem. Pēdējos gados čempionāts patiešām auga un vietējie spēlētāji atgriezās mājās, lai spēlētu Latvijas klubos.

– Nevaram prognozēt tālāko notikumu attīstību, tomēr kādu tu redzi nākamo sezonu. Vai ir kādas aprises par vienības sastāvu?

– Šodien sarežģīti kaut ko prognozēt, taču ar nepacietību gaidām nākamo sezonu. Vēlamies maksimāli saglabāt esošo sastāvu, un es ceru, ka mums tas izdosies. Viss būs labi vai ļoti labi.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz