Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Mazie Liepājas hokejisti saņem dāvinājumā vārtsarga ekipējumu

Mazie Liepājas hokejisti saņem dāvinājumā vārtsarga ekipējumu
Foto: liepaja.lv
07.11.2019 10:11

liepajniekiem.lv

Trešdien, 6. novembrī, svinīgā pasākumā Liepājas Sporta spēļu skola saņēma dāvanu no uzņēmuma “Maxima Latvija” jauno vārtsargu apmācības veicināšanai – pilnu vārtsarga ekipējuma komplektu. Tas sporta skolai dāvināts Vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir “Maxima Latvija” un Latvijas hokeja federācijas iniciatīva.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros “Maxima Latvija” 16 hokeja skolām visā Latvijā dāvina pilnu vārtsarga ekipējumu, kurā ietilpst ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams, trenējoties vārtsarga pozīcijā, vēsta Latvijas hokeja federācijas Komunikācijas vadītājs Edgars Gaross. “Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļauj mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet treneriem sniedz iespēju jau laicīgi pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem,” skaidroja E.Gaross.

“Liepājas hokeja skolas ieguldījums Latvijas hokejā ir neatsverams. Tā izaudzinājusi patiešām labus hokejistus. Ļoti ceru, ka dāvinātais vārtsargu ekipējums palīdzēs kādam jaunam hokejistam sasniegt augstas virsotnes hokejā,” vēlēja Latvijas hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols

“Liepājas Sporta spēļu skola pateicas un atzinīgi novērtē pasniegto dāvanu – vārtsarga ekipējumu, kas noteikti palīdzēs kādam jaunajam hokejistam realizēt aicinājumu “kļūt par vārtsargu”,” pasākumā sacīja Liepājas sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs. ”Hokeja ekipējums ir salīdzinoši dārgs, līdz ar to šī ir fantastiska iespēja izmēģināt savas vārtsarga prasmes jaunajiem censoņiem.”

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programma uzsākta, lai sniegtu iespēju hokeja skolu audzēkņiem visā Latvijā treniņu procesā izmēģināt arī vārtsarga pozīciju un palīdzētu piesaistīt vairāk jauno talantu hokejam profesionālā līmenī. Ekipējuma komplekti dāvināti sporta skolām visā Latvijā – Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Mārupē, Tukumā, Ogrē, Brocēnos, Rīgā, Talsos, Ventspilī un Valmierā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli