Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

“Metalurgam” smags zaudējums Gomeļā

11.01.2013 19:27

“HK Liepājas Metalurga” hokejisti šovakar aizvadīja kārtējo Baltkrievijas Ekstralīgas regulārās sezonas spēli, tajā ar 3:7 piekāpjoties Gomeļas vienībai, tādējādi pārtraucot arī komandas trīs uzvaru sēriju. Liepājnieku labā vārtus šovakar guva Sergejs Voroņins, Artūrs Mickēvičs un Jānis Straupe.

Mača pirmajā periodā abas komandas aizvadīja visnotaļ līdzīgu cīņu. Jau perioda piektajā minūtē rezultātu atklāja Sergejs Voroņins, taču pavisam drīz skaitlisko vairākumu realizēja arī gomeļieši. Perioda nogalē gan liepājnieki atgriezās vadībā, vairākumā vārtus gūstot Artūram Mickēvičam.

Otro trešdaļu liepājnieki uzsāka pagalam neveiksmīgi, tā pirmajās trīs minūtēs ielaižot divus vārtus un nonākot iedzinējos ar 2:3. Perioda vidū mājinieki panāca jau 4:2 savā labā, taču tad vienus vārtus atgūt izdevās Jānim Straupem.

Lai gan trešajā periodā liepājniekiem bija jāatgūst vien vienu vārtu deficīts, gomeļieši burtiski dominēja mača gaitu, vispirms pēc Tribuncova piespēles 5:3 panākot Jurijam Iļjinam, taču perioda izskaņā gūstot vēl divus vārtus un svinot uzvaru ar pārliecinošo 7:3.

Parīt, 13. janvārī, abas komandas savā starpā aizvadīs vēl vienu spēli, taču 15. janvārī liepājnieki ar maču pret Žlobinas “Metallurg” noslēgs regulāro sezonu.