Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Metalurgi” bullīšos uzvar “Shahter” komandu (video)

13.10.2011 18:20

Šovakar “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē savā laukumā atkārtoti uzņēma Soļigorskas “Shahter” komandu, kuru šoreiz gan izdevās uzvarēt ar 3:2.

Spēli liepājnieki iesāka veiksmīgi un pēc Indraša metiena pirmās trešdaļas vidū izvirzoties vadībā. Otrajā trešdaļā liepājniekiem izdevās dubultot pārsvaru un panākt jau 2:0.

Diemžēl trešajā trešdaļā Jānim Kalniņam, kurš līdz tam “Liepājas metalurgs” vārtos nebija ielaidis nevienu ripu, īsā laikā nācās divreiz kapitulēt. Perioda ceturtajā minūtē Soļigorskas hokejisti guva vārtus vairākumā, bet tikai 16 sekundes vēlāk jau panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Pagarinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus, tādēļ uzvarētājus nācās noteikt pēcspēles metienu sērijā. Ar vienīgo precīzo metienu izcēlās Miks Indrašis, kurš eleganti apspēlēja pretinieku vārtsargu, nodrošinot liepājnieku uzvaru – 3:2. Laba iespēja izcelties bija arī Kalnam, taču viņa metiens atsitās pret vārtu stabiņu.

Pēc uzvaras pār “Shakhter” liepājnieki pakāpušies uz sesto vietu ar 14 spēlēs izcīnītajiem 18 punktiem. Līderos ar 33 punktiem ir “Gomel”, par diviem atpaliek “Metallurg”.

Liepājas metalurgs – Shakhter 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
Vārti: 12:10 1:0 Indrašis (Andersons, Upītis), 28:04 2:0 Tiļļa (Jansons), 43:52 2:1Koviršins (Baško, vair.), 44:08 2:2Lastoveckis (Kambovičs), 65:00 3:2 Indrašis.