Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Metalurgi” izlaiž piecu vārtu pārsvaru un zaudē

11.12.2011 18:01

Šopēcpusdien Lidā kārtējo Baltkrievijas Ekstralīgas spēli aizvadīja Liepājas “Metalurga” hokejisti, kas tikās ar mājinieku HK “Lidas” vienību. Lai gan mača gaitā liepājnieki atradās mača vadībā pat ar 5:0, komanda pamanījās šo pārsvaru pazaudēt, piekāpjoties pretiniekiem ar 5:7. Ar hat-trick liepājnieku rindās izcēlās Gunārs Skvorcovs.

Mača pirmais periods liepājniekiem bija gana veiksmīgs, hokejistiem gūstot uzreiz trīs vārtus. Jau mača trešajā minūtē vairākumu realizēja Egils Kalns, aptuveni minūti vēlāk rezultātu jau dubultoja Gunārs Skvorcovs, bet perioda izskaņā precīzs bija arī liepājnieku galvenā trenera Valērija Voroņina dēls Sergejs.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē liepājniekiem izdevās panākt pārliecinošo 5:0, kad savus otros un trešos vārtus mačā guva Gunārs Skvorcovs. Perioda turpinājums gan izvērtās absolūtā murgā, jo mājinieki atguva visus piecus liepājnieku gūtos vārtus, periodu noslēdzot 5:5. Divus no vārtiem Lidas spēlētāji guva perioda pēdējā minūtēs. Jāni Kalniņu liepājnieku vārtos nomainīja Nikolajs Žurkovs

Trešā perioda 21. sekundē Lidas hokejistiem izdevās pārspēt arī Žurkovu, kad precīzs bija Pāvels Bojarčuks, izvirzot vadībā jau HK “Lida”. Perioda nogalē jau 7:5 panāca Viktors Gomans. Liepājnieki mača rezultātu mainīt vairs nespēja.

Nākamo spēli klubs aizvadīs pēc piecām dienām, 16. decembrī, kad savā laukumā uzņems Mogiļevas hokejistus. Pēc šīs spēles “Metalurgs” ar 24 punktiem līgas kopvērtējumā ierindojas devītajā vietā, apsteidzot vien Brestas un Vitebskas vienības.

BAČ regulārā sezona, 11. decembris

HK “Lida” – Liepājas “Metalurgs” 7:5 (0:3, 5:2, 2:0)

Vārti: 02:24 Kalnis (Andersons, Zabis, vair.) 0:1, 03:45 Skvorcovs (Brancis, Demiters) 0:2, 16:23 Voroņins (Feldmanis, Skvorcovs) 0:3, 23:57 Skvorcovs (Brancis, Mickevičs) 0:4, 27:39 Skvorcovs (Mickevičs, Siksna) 0:5, 28:55 Kutsevičs (Maļjavko, Kurvjakovs) 1:5, 32:38 Kurvjakovs (Maļjavko, Zaharenko) 2:5, 37:06 Saļņikovs (Prokopčiks) 3:5, 39:23 Remezjovs (Ščurko, Magdejevs) 4:5, 39:31 Kurvjakovs (Prokopčiks, Kutsevičs) 5:5, 40:21 Bojarčuks (Ščurko, Remezjovs) 6:5, 53:16 Gomans (Ņikuļins) 7:5

Vārtsargi: Jānis Kalniņš (39:31 Nikolajs Žurkovs) – Aleksejs Brišs