Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Metalurgi” nerealizē iespējas un zaudē “Mogiļev” (video)

16.12.2011 18:15

Šovakar piekto zaudējumu piedzīvoja “Liepājas metalurgs” hokeja komanda, kas Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē ar 0:3 zaudēja “Mogiļev”.

Abas šīs komandas šajā sezonā reiz jau bija tikušās, un tas notika septembra mēnesī Mogiļevā. Toreiz ar rezultātu 5:3 uzvaru svinēja mājinieki. Liepājnieki spēles gaitā atradās vadībā ar 2:0 un 3:2, tomēr pārsvaru nenoturēja un nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām vairākumā ielaida ceturtos vārtus, bet pēdējā minūtē, nomainot vārtsargu Jāni Kalniņu pret sesto laukuma spēlētāju, zaudēja arī piektos vārtus.

Šajā nedēļas nogalē liepājniekiem ar “Mogilev” jāspēlē divas reizes un pirmais savstarpējais mačs tika aizvadīts jau šovakar. Liepājas komandu uz abām šīm spēlēm papildinājuši no HK “Rīga” piekomandētie vārtsargs Jānis Auziņš, aizsargs Ēriks Ševčenko un uzbrucējs Raimonds Vilkoits.

Neskatoties uz visu augstāk minēto liepājnieki maču sāka pagalam nesekmīgi un jau tā otrajā minūtē nonāca zaudētāju lomā. Rezultātu pēc Georgija Rjazanceva rezultatīvas piespēles atklāja Romāns Blohs. Pirmajā spēles periodā rezultāts vairs nemainījās, bet jau otrā gaitā viesi guva divus bezatbildes vārtus, trīskāršojot pārsvaru – 3:0. Trešos vārtus ”Mogilev” guva brīdī, kad līdz tam pirmo noraidījumu bija izpelnījušies liepājnieki – Miks Indrašis. Lai gan trešajā periodā liepājnieki nedaudz aktivizējās, rezultāts tā arī nemainījās – 0:3.

Jau svētdienas vakarā abas komandas tiksies atkārtoti.