Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Metalurgi uzvar Ogrē

15.01.2010 20:02

Latvijas hokeja čempionātā komanda “Liepājas metalurgs 2” izbraukumā ar 7:4 apspēlēja pastarīšus, komandas “Ogre” hokejistus un turnīra tabulā atgriezās 2. vietā.

Spēles ievads metalurgiem padevās – pēc nepilnām četrām minūtēm liepājnieki bija vadībā jau ar 2:0, bet 14. minūtes izskaņā viesu pārsvars bija 3:1. Sekmīgajam sākumam sekoja kritums, kas mājiniekiem otrā perioda ievadā ļāva izlīdzināt rezultātu – 3:3. Tomēr jau līdz perioda beigām metalurgi atguva vadību, bet pēdējā trešdaļā, sekmīgi realizējot skaitlisko vairākumu, atkaroja arī vairāku ripu pārsvaru un nodrošināja uzvaru. Pa vieniem vārtiem mūsējo labā guva Pēteris Pujāts, Bruno Zabis, Reinis Demiters, Arturs Kuzmenkovs, Viktors Jasjonis, Aleksandrs Gravšins un Māris Diļevka.

Nākamo spēli komanda “Liepājas metalurgs 2” šodien izbraukumā aizvadīs pret SC “Energija”.

Turnīra tabula
(spēles, uzvaras, zaudējumi, vārti, punkti)

1. “Ozolnieki/Monarch”                   18     16     2       86:38                   47
2. “Liepājas metalurgs 2”           16     12     4       73:37                   37
3. “Latgale”                                     23     13     10     92:68                   37
4. “Energija”                                    19     10     9       60:76                   28
5. “Rīga/Profs 18”                           17     4       13     29:44                   14
6. “Ogre”                                        21     2       19     40:117                   8