Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Metalurgi” uzvar un panāk vadību sērijā

29.03.2012 20:16

Šovakar Latvijas Atklātā čempionāta (LAČ) pusfināla sērijas piektajā spēlē ”Inbox.lv” ledus hallē ”Liepājas metalurgs 2” komanda ar 2:0 pieveica ”SMScredit” komandu, izvirzoties vadībā arī sērijā – 3-2.

Pēc četrām sērijas spēlēm rezultāts bija neizšķirts (2-2) un par pāra favorītiem uzskatītā “Liepājas metalurgs 2” komanda šovakar viesojās Piņķos, kur viņus uzņēma “SMScredit” komanda.

Jau spēles pašā ievadā viesiem radās iespēja uzspēlēt skaitliskajā vairākumā, taču tas palika nerealizēts. Spēles turpinājumā abas komandas vēl pa reizei uzspēlēja skaitliskajā vairākumā, taču arī nekā. Rezultāts tika atklāts vien otrās trešdaļas devītajā minūtē, kad “SMScredit” vārtsargu Renāru Kazanovu pārspēja Gunārs Skvorcovs. Otrā spēles trešdaļa noslēdzās ar minimālu pārsvaru viesiem – 1:0. Trešajās 20 spēles minūtēs viesi savu pārsvaru dubultoja, panākot jau 2:0. To spēles 48. minūtē paveica Regnārs Kaļinovskis. Atlikušajā spēles laikā rezultāts nemainījās un trešo uzvaru sērijā svinēja liepājnieki, panākot 3-2.

LAČ pusfināls
SMScredit – Liepājas metalurgs 2 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Vārti: 28:50 Skvorcovs (Mickevičs, Kuzmenkovs) 0:1, 47:21 Kaļinovskis (Tiļļa) 0:2
Vārtsargi: Renārs Kazanovs – Jānis Kalniņš