“Metalurgs” Brestai revanšējas ar graujošu 6:0

06.12.2012 18:18

Šovakar Liepājā tika aizvadīta Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta spēle. “Liepājas metalurgs” otro reizi neilgā laikā savā laukumā uzņēma Brestas komandu un pārliecinoši revanšējās par zaudējumu – 6:0. Visus vārtus liepājnieku labā guva cits spēlētājs.Abas komandas Liepājā tikās jau otrdien. Toreiz “Metalurgs” jau pirmajā spēles minūtē izvirzījās vadībā, taču beigās zaudēja ar rezultātu 2:4. Liepājnieki ātri nonāca mazākumā, taču arī šovakar pirmie vārtus guva mājinieki. Neilgi pēc izturētā mazākuma Vents Feldmanis meta no zilās līnijas, ripa atleca vārtu priekšā un beigās pie metiena no labas pozīcijas tika Sergejs Voroņins, kurš bija precīzs (1:0).

Drīz pēc tam “Metalurgs” tika pie lielā vairākuma. Liepājnieki daudz kontrolēja ripu un bīstami kombinēja, tomēr brestieši teicami turējās un nosargāja savu cietoksni. Mača desmitajā minūtē “Metalurgs” gan dubultoja pārsvaru. Liepājnieki uzvarēja cīņā pie bortiem, un Jānim Straupem atlika trāpīt no tuvas distances (2:0). Trešdaļas izskaņā “Brest” hokejists Jevgēņijs Loskutovs tika pie 2+2 minūtēm. Vairākuma izskaņā liepājnieki trāpīja pa vārtu pārliktni, bet viesu aizsargs atlekušo ripu ar rokām piespieda vārtsarga laukumā. Edgars Brancis nerealizēja bullīti.

Otrajā trešdaļā Feldmanis panāca 3:0, bet pēdējās 20 minūtēs “Metalurgs” pievienoja vēl trīs vārtus. Vēl trešdaļas sākumā liepājnieki palika trijatā, bet situāciju glāba pretinieku noraidījums, savukārt 47.minūtē jau vienādos sastāvos “Metalurgs” guva ceturtos vārtus. Mājinieki iegāja zonā, atstāja ripu Egīlam Kalnam. Vārtsargs viņa metienu atvairīja, taču pie Kalns tika pie atkārtota metiena – 4:0. Pagāja tikai 22 sekundes, un rezultāts kļuva jau 5:0. “Metalurgs” atguva ripu pie savas zonas, un Egīls Kalns šķīla uzreiz no zilās līnijas. Nepilnas deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām liepājnieki guva arī sestos vārtus – Brancis precīzi meta no iemetiena apļa (6:0)..

Liepājas metalurgs – Brest 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

Vārti: 4:51 Voroņins (Kalns, Feldmanis) 1:0, 9:30 Straupe (Ārinieks, Verenis) 2:0, 26:44 Feldmanis (Kalns, Birziņš, vair.) 3:0, 46:08 Kalns 4:0, 46:30 Brancis (Zabis) 5:0, 51:17 Kuzmenkovs (Ozoliņš) 6:0
Vārtsargi: Jānis Auziņš – Antons Mickevičs