Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Metalurgs” Lidā pārtrauc piecu zaudējumu sēriju

08.01.2012 18:16

Ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā izbraukumā pieveicot “Lida” komandu, piecu zaudējumu sēriju Baltkrievijas Atklātajā čempionātā (BAČ) pārtraukuši “Liepājas metalurga” hokejisti.

Uz Vladimira Magdejeva 18. minūtē gūtajiem vārtiem pēdējā perioda 4. minūtē atbildēja Lauris Bajaruns. Ne pamatlaikā, ne papildlaikā uzvarētāju neizdevās noskaidrot. Pagarinājumā viesi izturēja mazākumu par skaitliskā sastāvā pārkāpumu, bet “bullīšu” sērijā uzvarēja ar 2:1. Mūsējiem iemeta Edgars Brancis un Artūrs Mickēvičs. Jāpiebilst, ka “Lida” šo spēli aizvadīja ar nepilniem četriem spēlētāju virknējumiem.

“Metalurgs” pārtraukusi piecu zaudējumu sēriju. Pēdējā uzvara tika gūta 21. decembrī, ar 6:0 izbraukumā sasitot “Mogilev”. Nākamais mačs liepājniekiem 11. janvārī savās mājās pret “Brest”. Ar 37 spēlēs izcīnītiem 32 punktiem “Metalurgs” saglabā 9. vietu

BAČ regulārā sezona, 8. janvāris

Lida – Liepājas metalurgs 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
Vārti: 17:47 Magdejevs (vair.) 1:0, 43:02 Bajaruns (Ališausks, Zeltiņš) 1:1, 65:00 Mickēvičs 1:2