“Metalurgs” nenosargā uzvaru (video)

05.11.2011 11:11

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē zaudējumu piedzīvoja “Liepājas metalurgs” hokejisti, kas savā laukumā nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru un pagarinājumā ar 5:6 piekāpās aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētajam klubam “Gomel”.

Spēles pirmā trešdaļa liepājniekiem nebija veiksmīga. Tās 16.minūtē vārtsargs Jānis Kalniņš neveiksmīgi centās atvairīt pretinieku metienu, ielaižot ripu savos vārtos – 0:1. Nākamās 20 minūtes “Metalurgs” aizvadīja lieliski. Jau pašā perioda sākumā pēc lieliskas izspēles rezultātu izlīdzināja Upītis – 1:1 – sodot gomeļieti Tribuncovu par pirmās trešdaļas beigās nopelnīto noraidījumu. Piecas minūtes vēlāk gan Gomeļa atguva vadību, bet tad sekoja liepājnieku atbilde – trīs vārti (divi no tiem – Gipteram) trīsarpus minūšu laikā, kas ļāva izvirzīties vadībā ar 4:2. Lai arī “Gomel” vienus vārtus atspēlēja, perioda beigu daļā liepājnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 5:3.

“Gomel” gan nepadevās un trešā perioda ceturtajā minūtē Tribuncovs guva vārtus, nopelnot rezultativitātes punktus jau astoto spēli pēc kārtas – 5:4. Turpinājumā bija aktīvs hokejs abu komandu izpildījumā ar vairākiem ļoti bīstamiem uzbrukumiem. Perioda otrajā pusē vairākkārt komandu glāba Kalniņš, tostarp arī mazākumā. Tomēr vadību “Metalurgs” nespēja noturēt, nenosargājot vārtus priekšpēdējā minūtē – 5:5.

Pagarinājumu krietni aktīvāk iesāka Gomeļas hokejisti, liepājnieki spēja atbildēt tikai ar Toma Zeltiņa pretuzbrukumu, kura izskaņā viesu vārtsargs latvieša metienu tvēra. Arī turpinājumā dominēja gomeļieši, panākot savu – pagarinājuma ceturtajā minūtē viesi guva uzvaras vārtus – 5:6.

Baltkrievijas atklātais hokeja čempionāts

Liepājas metalurgs – Gomel 5:6

Vārti: 15:59 0:1 Pancernijs (Koļcovs, Suslo), 20:32 1:1 Upītis (Straupe, Indrašis, vair.), 25:21 1:2 Koļcovs (Volkovs, Solomonovs), 27:40 2:2 Gipters (Straupe, Upītis, vair.), 30:21 3:2 Gipters (Straupe, Indrašis, vair.), 31:03 4:2 Straupe (Birziņš, Upītis), 31:43 4:3 Volkovs (Fiļičkins), 37:28 5:3 Zeltiņš (Brancis, Bajarūns), 43:13 5:4 Tribuncovs (Solomonovs, Fiļins), 58:58 5:5 Židkihs (Pancernijs), 63:49 5:6 Koļcovs (Fiļičkins)
Vārtsargi: Kalniņš – Hakinens (no 31:03 – Ščepko)