Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Metalurgs” papildlaikā zaudē Soļigorskai (video)

11.10.2011 18:30

Otro reizi sezonā Soļigorskas “Shahter” komandai Baltkrievijas čempionātā zaudējuši “Liepājas metalurga” hokejisti, kuri šodien savās mājās piekāpās papildlaikā – 2:3.

“Metalurgs” mača ievadā izskatījās labāk, liepājniekiem bija arī skaitliskais vairākums, taču gūt vārtus neizdevās. Perioda vidū savā aizsardzības zonā rupji kļūdījās Edgars Siksna, kura nepārliecinošo piespēli Reinim Demiteram pārtvēra Iļja Kambovičs un viegli pārspēja Jāni Kalniņu – 0:1. Pirmajā trešdaļā viesiem no Soļigorskas bija vēl viena teicama iespēja, taču, pateicoties lieliskai Jāņa Kalniņa spēlei, “Shahter” nerealizēja izgājienu viens pret vienu.

Otrās trešdaļas sākumā Liepājai bija divi vairākumi, taču metienu bija maz un momentu vēl mazāk. Ko mājinieki neizdarīja nevienādos sastāvos, to paveica, spēlējot pieciem pret pieciem. Sergejs Voroņins ieslidoja pretinieku zonā un ar tālu metienu pārspēja Larsu Haugenu – 1:1.

Drīz vien “Metalurgs” ieguva vēl vienu vairākumu, kuru izdevās pārvērst vārtu guvumā. 2:1 panāca Artūrs Mickēvičs. Līdz perioda beigām katrai no komandām bija pa vienam vairākumam, taču ne vieniem, ne otriem savu vārtu kontu papildināt nebija pa spēkam.

Trešais periods aizritēja haotiskā spēlē ar viesu pārsvaru. Soļigorska savu spēja panākt – trešdaļas vidū precīzs no pašas vārtu priekšas bija Konstantīns Lastoveckis, 2:2. Turpinājumā iespēju izraut uzvaru pamatlaikā bija abām komandām, taču nebija lemts. Bet papildlaikā uzvaras vārtus guva Jaroslavs Čupris, no labās malas cauršaujot Jāni Kalniņu – 3:2 uzvara viesiem.

Liepājnieki ar 16 punktiem 13 mačos saglabā 7. vietu 11 komandu konkurencē. Ceturtdien, 13. datumā, “Metalurgs” atkārtoti uzņems Soļigorskas komandu.

BAČ regulārā sezona, 11. oktobris

“Liepājas metalurgs” – “Shahter” 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
Vārti: 10:14 Kambovičs (Razdovskis) 0:1, 26:18 Voroņins (Birziņš, Gipters) 1:1, 32:47 Mickēvičs (Birziņš, Skvorcovs, vair.) 2:1, 49:32 Lastoveckis (Navarenko, Šuļga) 2:2, 61:30 Čupris (Navarenko, Baško) 2:3
Vārtsargi: Kalniņš – Haugens