“Metalurgs” play off sāk ar zaudējumu

05.03.2012 19:50

“Liepājas metalurga” hokejisti ar “sauso” zaudējumu Grodņā sākuši Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta (BAČ) izslēgšanas spēļu turnīru. Pirmajā mačā mūsējie vietējai “Neman” komandai zaudēja ar 0:3. Sērija ritēs līdz kādas komandas trim uzvarām.

“Neman” visu izdarīja jau pirmajās deviņās minūtēs, gūstot trīs vārtus (visi vienādos sastāvos). Pa reizei Jāni Kalniņu pārspēja Maksims Osipovs, Vjačeslavs Ļisičkins un Dmitrijs Pancirevs.

Kā vēlāk izrādījās, visi vārti tika gūti jau pirmajā periodā. Abas vienības ļoti slikti spēlēja skaitliskajā vairākumā – “Metalurgam” 0/9, bet mājinieki neizmantoja nevienu no septiņām iespējām. “Neman” rindās Kasparam Saulietim viens mazais noraidījums, bet Sergejs Pečura nespēlēja.

Abas komandas rīt Grodņā tiksies atkārtoti. Sērijas trešais mačs Liepājā notiks 9. martā. Baltkrievijas čempionāta “play off” turnīra ceturtdaļfinālā un pusfinālā sērijas uzvarētāju noskaidros līdz trim uzvarām, bet finālā līdz četrām.

BAČ izslēgšanas spēles. 1. kārta

Neman Liepājas metalurgs 3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Vārti: 4:07 Osipovs (Kislijs) 1:0, 8:01 Ļisičkins (Kuzņecovs, Baranovs) 2:0, 8:47 Pancirevs (Kolosovs, Mjadeļs) 3:0
Metieni: 31:20
Vārtsargi: Šabanovs – Kalniņš