Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Metalurgs” zaudē piekto spēli pēc kārtas (video)

08.12.2011 18:13

Šovakar Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja “Liepājas metalurgs” hokejisti, kas savā laukumā ar 2:3 atzina Novopolockas “Himik-SKA” pārākumu. Tas bija liepājnieku ceturtais zaudējums savstarpējās spēlēs šosezon.

Spēli liepājnieki iesāka aktīvi, vairāk uzbruka un bīstamāk apdraudēja Trusa vārtus, tomēr ilgu laiku abu komandu vārtsargi savus cietokšņus nosargāja neieņemtus. Tikai pašā pirmā perioda izskaņā – 12 sekundes līdz pārtraukumam mājiniekiem beidzot izdevās atslēgt viesu vārtus – pēc Egīla Kalna metienu Truss atvairīja, taču pirmais pie atlēkušās ripas bija Dilevka, kurš to raidīja viesu vārtos 1:0.

Optimistiskā noskaņojumā liepājnieki iesāka otrās divdesmit minūtes un līdz mača vidum spēja nosargāt minimālu pārvaru. Bija arī iespēja dubultot pārsvaru, taču perioda devītajā minūtē Gunārs Skvorcovs nerealizēja uz pretinieku vārtiem nozīmēto soda metienu. Un tad attaisnojās teiciens – ja neiemet tu, tad iemet tev – salīdzinoši īsā laikā divreiz spiests kapitulēt bija Jānis Kalniņš – vispirms viņu pārspēja Maksims Kreidikovs, bet četras minūtes vēlāk arī Dmitrijs Rudaks, pirmoreiz nostādot vēju pilsētas komandu iedzinēju lomā – 1:2.

Trešais periods iesākās optimistiski. Ar pusminūtes intervālu noraidījumus nopelnīja divi “Himik-SKA” un liepājniekiem bija nepieciešama nepilna minūte, lai realizētu lielo skaitlisko vairākumu un panāktu neizšķirtu – 2:2. Diemžēl liepājnieku prieki bija īsi – ceturtajā minūtē noraidījumu nopelnīja Vents Feldmanis un viesi to izmantoja – 2:3. Mājinieku neatlaidīgie mēģinājumi glābt spēli cieta neveiksmi un liepājnieki piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas. Četrās savstarpējās spēlēs pret “Himik-SKA” – tikai zaudējumi.

BAČ regulārais čempionāts

Liepājas metalurgs – Himik SKA 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Vārti: 19:48 1:0 Diļevka (Kalns), 32:08 1:1 Kreidikovs, 36:09 1:2 Rudaks (Kirpičonoks), 42:15 2:2 Verenis (Straupe, Birziņš, vair.+2), 44:52 2:3 Kirpičonoks (Francevs, Šeremetjevs, vair.).

Vārtsargi: Kalniņš – Truss

Metieni: 33-21

Soda minūtes: 4-6