Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

“Mogo” pēcspēles metienos pārspēj pastiprināto “Liepāju”

17.01.2015 13:55

HK “Mogo” izbraukuma spēlē Liepājā ar 2:1 pēcspēles metienos pārspēja nesen kā nopietni pastiprināto “Liepājas” komandu. Abi vārti no spēles tika gūti jau pirmajās divās minūtēs, bet izšķirošais pēcspēles bullītis Ronalda Cinka izpildījumā.

“Liepāja” savā laukumā sagaidīja Virslīgas līderi “Mogo” ar visai nopietnām pārmaiņām sastāvā. Liepājnieku vārtos stājās bijušais “Rīgas” spēlētājs Rihards Cimermanis, komandai bija pievienojušies arī bijušie “Liepājas Metalurga” hokejisti Artūrs Mickevičs, Dmitrijs Horņilovs, Edgars Homjakovs un Romāns Nekļudovs.

Cimermanim debijas pirmā minūte izvērtās bēdīga, jo “Mogo” veiksmīgi un precīzi izspēlēja kombināciju un jau 41. sekundē panāca 1:0 (vārtus guva Jānis Brakšs). Pārsvars gan ilgi neizturēja, jo “Liepājā” pierakstījās Artūrs Mickevičs, pēc Giptera un Nekļudova piespēlēm panākot neizšķirtu.

Lai arī spēlē netrūka noraidījumu un iespēju abām komandām spēlēt vairākumā, rezultāts spītīgi nemainījās līdz pat trešā perioda beigām. uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, kuros Cimermani pārspēja Ronalds Cinks, nokārtojot “Mogo” uzvaru 2:1.

“Liepāja”- “Mogo” 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1).

Vārti: 0:41 Brakšs (Lipsbergs, Mamonovs) 0:1 1:41 Mickevičs (Gipters, Nekļudovs) 1:1 Izšķirošais pēcspēles metiens: Ronalds Cinks 1:2.

Vārtsargi: Rihards Cimermanis- Henrijs Ančs.