Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Nebija vēlēšanās uzvarēt

17.08.2011 07:08

Vakar SK “Liepājas metalurgs” hokejisti savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) piekāpās Krievijas Jaunatnes līgas jeb MHL klubam Čerepovecas “Almaz”.

Jau pēc pagājušās spēles Ventspilī, kur liepājnieki ar 2:4 piekāpās Krievijas Augstākās līgas komandai Aļmetjevskas “Ņeftjaņik”, mūsu vienības galveno treneri Vladimiru Voroņinu neapmierināja padoto spēja izmantot izveidotās iespējas pie pretinieku vārtiem. Vakardienas mačā šī tendece turpinājās, bet pretī jau bija jauniešu komanda, lai gan arī “Metalurgu” šosezon vairs ne tuvu nevar saukt par pieredzējušu komandu. Runājot par pieredzi, pret dimantiem sastāvā aizsardzības pārī ar Nerju Ališausku atgriezās Vents Feldmanis.

Pirmā trešdaļa, abām komandām esot vienādos sastāvos, pagāja līdzīgā cīņā, bet bīstamākos momentus liepājnieki radīja, spēlējot vairākumā un pašā perioda izskaņā, tomēr ripas ceļā allaž bija pretinieku vārtsargs. Rezultāts izmainījās otrās trešdaļas pirmajā minūtē, kad no vārtu priekšās precīzs bija komandas “Almaz” spēlētājs. Metalurgi pēc šāda pavērsiena sāka spēlēt aktīvāk un nopelnīja lielo skaitlisko vairākumu, tomēr pretinieki to izturēja un jau atbildes uzbrukumā ar metienu no zilās līnijas panāca 2:0. Nonākuši iedzinējos ar divu ripu starpību, metalurgi bieži iespieda Čerepovecas hokejistus savā zonā, tomēr liepājnieki pārāk ilgi gatavojās metieniem no labām pozīcijām, tādēļ pretinieki paspēja nosargāt savus vārtus neskartus.

Arī trešās trešdaļas sākumā “Almaz” izmantoja mūsu paviršības aizsardzībā un trešo reizi bija precīzi, bet septiņas minūtes pirms mača beigām guva ceturtos vārtus. Mača izskaņā metalurgiem tomēr izdevās atslēgt pretinieku vārtus, kad mazākumā pēc Mika Indraša piespēles no tuvas distances rezultatīvs izrādījās Jānis Straupe.

Pēcspēles metienu sērijā ar 1:0 uzvarēja mūsu hokejisti. Vienīgais precīzais raidījums Edgara Branča kontā.

Pēdējo pārbaudes spēli “Liepājas metalurgs” aizvadīs 26. augustā, kad Liepājā pulksten 17.30 tiksies ar HK “Rīga”.