Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Nervus kutinošā spēlē “Liepāja” piekāpjas “Zemgalei”; pusfināla sērijā – neizšķirts

Cīņu par vietu “Optibet” hokeja līgas finālā šodien turpināja “Liepājas” un “Zemgales”/LLU hokejisti. Nervus kutinošā duelī bija atkal nepieciešams pagarinājums uzvarētāja noskaidrošanai. ”Zemgales”/LLU aizsargs Patriks Ozols papildlaikā guva vārtus un atnesa jelgavniekiem panākumu ar rezultātu 4:3. Rezultāts sērijā – 1:1.

21.03.2022 23:20

Patriks Ozols ne vien guva uzvaras vārtus, bet asistēja arī divus komandas biedru precīzos raidījumus. Vārti un rezultatīva piespēle arī Edgara Kuldas kontā.

“Liepājas” rindās rezultatīvākais tikmēr bija Kristaps Nīmanis, kurš arī guva vienus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Liepājnieki mača rezultātu atklāja jau trešajā spēles minūtē. “Zemgales”/LLU hokejistiem gan vajadzēja vien 12 sekundes, lai rezultātu uz tablo izlīdzinātu. Abas komandas pēcāk vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem.

Otrā perioda sākumā pirmo reizi vadībā izvirzījās Jelgavas hokejisti. 22 sekundes pirms perioda beigām gan “Liepāja” atkal atgrieza neizšķirtu.

Arī trešajā periodā abas komandas demonstrēja līdzvērtīgu hokeju. Trīs minūtes pirms mača beigām “Liepāja” iestūma ripu mājinieku vārtos un jau sāka svinēt vārtu guvumu, taču tiesnesis pēcāk šo vārtu guvumu neieskaitīja.

Pagarinājuma devītajā minūtē gan pēc Roberta Jekimova un Edgara Kuldas piespēlēm precīzs bija Patriks Ozols.

Sērijas trešais mačs tiks aizvadīts jau parīt, pulksten 19:40, Liepājā.

“Zemgale”/LLU – “Liepāja” 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)

Vārti: 2:57 Kaļeiņikovs (Bērziņš, Egle) 0:1, 3:09 Ostaņkovičs (Goršānovs) 1:1, 11:00 Nīmanis 1:2, 17:32 Roķis (Ozols) 2:2, 22:20 Kulda (Veinbergs, Ozols) 3:2, 39:38 Miezis (Kamergrauzis, Nīmanis) 3:3, 68:07 Ozols (Jekimovs, Kulda) 4:3
Vārtsargi: Ēriks Vītols – Patriks Bērziņš