No kaimiņiem paņēma maksimumu

28.11.2018 07:01

“Liepājas SSS” Junioru attīstības hokeja līgas divās mājas spēlēs tikās ar turnīra tabulā blakus esošām vienībām. Ventspils “Ventu 2002” mūsējie pārspēja ar 6:2 (0:0, 2:2, 4:0), bet komandu “Rīga 2002” ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0).

Pirms šīm cīņām “Liepājas SSS” turnīra tabulā ieņēma 3. vietu, Ventspils hokejisti atradās 2. vietā, bet “Rīga 2002” – 4. vietā. Liepājnieki pēdējā mēneša laikā demonstrē atzīstamu sniegumu un punkti turnīra tabulā krājas diezgan raiti.

Pret Gunta Pujāta trenēto “Ventu 2002” līdzvērtīgas bija mača pirmās divas trešdaļas. Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet no spēles 32. minūtes līdz 39. minūtei abas vienības iemeta pa divām ripām. Mūsējo rindās atzīmējās Deniss Vilmans un Rūdis Lamberts.

Noslēdzošajā trešdaļā vispirms Edgars Čirkšis izmantoja skaitlisko vairākumu, bet mača 52. minūtē viesi nerealizēja soda metienu. Mača galotnē Vilmans guva savus otros vārtus spēlē, bet 58. minūtē ripu tukšos vārtos raidīja Miks Auziņš. Ar to vēl mačs nebeidzās, un punktu spēlei 27 sekundes pirms finālsvilpes pielika Ričards Fomins.

Spēle pret “Rīgu 2002” izvērtās mazrezultatīva, lai gan abas komandas kopumā nopelnīja 13 noraidījumus, bet nevienu no vairākumiem vienībām neizdevās izmantot. Jau cīņas trešajā minūtē Niks Zīle izvirzīja vadībā liepājniekus, bet otrā perioda vidū pārsvaru dubultoja Mārtiņš Ķevlis. Liepājas vārtsargs Mārcis Glūzda tā arī netika pārspēts, un mūsējie Junioru attīstības hokeja līgā guva devīto uzvaru aizvadītajās 13 spēlēs. “Liepājas SSS” tagad gaida astoņu izbraukuma spēļu sērija. Svētdien, 2. decembrī, mūsējie tiksies ar “Prizmu”.