Pirmdiena, 18. oktobris Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends, Lūkass
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Normunds Sējējs: “Godīgi sakot, biju pārsteigts, kad man piedāvāja pārņemt Liepājas komandu”


“Vasiļjevič, mani žurnālists spīdzina. Atzvanīšu tev pēc 15 minūtēm,” Normunds Sējējs pa telefonu saka pazīstamajam hokeja speciālistam Vladimiram Krikunovam, kad intervija ir tikko sākusies. Solījumu viņš nepildīja, jo mūsu saruna ar “Liepājas” galveno treneri nebija tik īsa un pusotras stundas laikā man bija iespēja ielūkoties viņa personības un karjeras pieturpunktos, kā arī aiz viņa ģimenes un dzīves uzskatu priekškara.
Normunds Sējējs: “Godīgi sakot, biju pārsteigts, kad man piedāvāja pārņemt Liepājas komandu”
Foto: Ģirts Gertsons
Foto: Ģirts Gertsons
06.09.2021 00:00

Andris Sudmalis

"Kurzemes Vārds"

Liepāja nav ģeogrāfiski tālākā vieta no Rīgas, kur esi strādājis vai spēlējis, tomēr tā ir no Rīgas tālākā tava darbavieta Latvijā. Cik neierasti bija nokļūt šeit?

– Nekad nebiju domājis, ka tā notiks. Iepriekš gadu strādāju Taškentā, kur bija smaga situācija saistībā ar kovidu, un sezona izpalika. Bija forši pabūt pusgadu mājās, tad uz divarpus nedēļām aizbraucu pie saviem puikām, kuri spēlē Šveicē. Tad man piezvanīja Mihails Vasiļonoks, kurš sacīja, ka Liepājas kluba vadītāji vēlas satikties un aprunāties. Vienojāmies par tikšanos pēc manas atgriešanās no Šveices.

Godīgi sakot, biju pārsteigts, kad Oskars Mors man piedāvāja pārņemt “Liepāju”.

Sacīju, ka neesmu trenējis gadus četrus, bet Oskars teica: “Ja cilvēks vienreiz ir iemācījies braukt ar riteni, tas ir uz visu mūžu.”

Palūdzu iespēju dažas dienas padomāt, apskatījos “Liepājas” spēli pret “Prizmu” un piekritu.

Biju pieradis visu laiku kaut ko aktīvi darīt, darboties, bet tad no marta līdz oktobrim biju nosēdējis bez darba. Man bija noruna ar tadžikiem, ka braukšu atpakaļ, kad situācija normalizēsies. Arī tagad mani aicina, bet visu laiku braukšana atliekas, jo situācija ir neskaidra. Kaimiņvalstī Kazahstānā saslimstības rādītāji pieaug, un tad tie aug arī Tadžikistānā.

Ar “Liepāju” ātri vienojāmies. Ir interesanti pastrādāt Latvijas čempionātā. Varu pilnībā piekrist Artim Ābolam, kurš saka, ka Latvijā nav nekas atšķirīgi no “Dinamo”, tikai spēlētāju meistarības līmenis ir stipri zemāks. Mazliet arī jāpielāgojas tam, ka daļa spēlētāju nav simtprocentīgi profesionāļi, jo paralēli hokejam strādā. Tā ir pusprofesionāla komanda, un arī pārējās Latvijas komandās daudzi strādā vai mācās.

Treniņi notiek vakaros pēc darba, un bieži var redzēt, ka džeki treniņos ir saguruši. Kad spēlēju Somijas pirmajā līgā, divi puikas strādāja celtniecībā – stiepa ķieģeļus un betona spaiņus. Nāca uz treniņiem galīgi beigti.

Augstākajās līgās to varbūt ir grūti apvienot, bet zemākajās līgās Eiropā tā ir normāla prakse. Šveicē viens mans komandas biedrs saņēma diezgan normālu naudu par spēlēšanu. Kad es prasīju, kāpēc viņš papildus arī strādā, viņš teica, ka pareizi būtu jājautā, kāpēc viņš paralēli arī spēlē hokeju. Un pats atbildēja: “Spēlēju tāpēc, ka man neslikti sanāk, bet hokejā nopelnīto naudu ieguldu savā biznesā, ko ceru attīstīt.”

Vai arī tu kādreiz esi spēlējis pusprofesionālā režīmā?

– Jā, Somijā “KooKoo” komandā trešajā divīzijā. Kouvolas pilsētiņa ir maza un ļoti smuka, bet šo komandu sponsorēja vietējā tipogrāfija, kas drukāja arī erotiskos žurnālus, ko sūtīja uz Sanktpēterburgu. Man piedāvāja papildu darbu – pie konveijera kraut žurnālu pakas lielās kastēs. Par četru piecu stundu darbu trīsreiz nedēļā saņēmu papildu samaksu pie algas. Darbinieki drīkstēja paņemt pa vienam eksemplāram no sadrukātā materiāla – TV programmas un arī dažādus žurnālus, tai skaitā erotiskos.

Katru reizi pēc savas maiņas tipogrāfijā komandas ģērbtuvē visi čaļi sēž un pēta tos erotiskos žurnālus. Ienāk treneris, ierauga un bļauj: “Ā, Norki, atkal tu biji darbā!”

Normunds Sējējs par hokeja kluba “Liepāja” galveno treneri kļuva pagājušā gada oktobrī, šovasar lauvas gatavojas jau otrajai sezonai viņa vadībā. Foto: Ģirts Gertsons

Somijā tu 1994. gadā ieguvi savu pirmo leģionāra pieredzi. Kā nokļuvi šajā valstī?

– Man toreiz jau bija kādi 25 gadi. Jau draudzējos ar Hari Vītoliņu, kurš spēlēja Šveicē vai Amerikā, un viņam bija savs aģents. Palūdzu, vai viņš var man kaut ko sameklēt. Hara aģents mani atdeva vienam somu aģentam, ar kuru tikāmies Tallinā. Man galvenais bija aizbraukt, vienalga kur. Tolaik Latvijā bija komandas “Stars” un “Pārdaugava”, bet tur viss juka un bruka. Somu piedāvājums nebija liels, taču vienalga labāks par to, ko saņēmu Rīgā. Domāju, ka man nav ko zaudēt, jāmēģina sevi parādīt un varbūt mani pamanīs kāds Somijas augstākās līgas klubs.

Nospēlēju diezgan labi, bet pēc sezonas kopā ar Latvijas izlasi Bratislavā cīnījāmies par iekļūšanu pasaules čempionāta A grupā. Slovāki finālā ne bez tiesnešu palīdzības mūs apspēlēja. Pēc tā turnīra pārcēlos uz Litvinovas klubu Čehijā. Vēlāk kluba menedžeris Ivans Glinka pastāstīja, ka klubs meklēja aizsargu un viņš kopā ar komandas priekšnieku un diviem treneriem aizbrauca uz mūsu izlases spēli. Katrs no četrotnes apsēdās halles dažādās vietās – pa vienam gala un pa vienam sānu sektoros. Spēles laikā katrs savos pierakstos atzīmēja numurus tiem spēlētājiem, kuri viņiem patika. Pēc spēles bārā pie alus kausa visi salika savas pierakstu lapiņas uz galda, un visiem četriem izrādījās atzīmēts mans 4. numurs.

Viņi saprata, ka nav daudz ko spriest, un devās runāt ar izlases konsultantu Vladimiru Jurzinovu, bet nedēļas laikā mans aģents ar čehiem vienojās par līgumu.

Tolaik spēlēšana Latvijas izlasē daudziem kļuva par iespēju nokļūt ārzemju klubos, vai ne?

– Jā. Padomju Savienība izjuka, bet Latvijas hokeju neviens nezināja. Ja kāds bija uzspēlējis Amerikā vai Krievijas izlasē, tad tos zināja, bet citiem vienīgā iespēja bija izlases sastāvā sevi parādīt un kaut kur tikt.

Tagad? It kā jā, bet tajā pašā laikā arī nē. Esmu runājis ar aģentiem, kuri saka, ka tagad ļoti maz cilvēku brauc skatīties Latvijas izlasi un meklēt spēlētājus. Vairāk skatās šo spēlētāju sniegumu kluba rindās. Izlasē aģenti būtībā redz vienu vai divas spēles, bet vienu vai divas spēles hokejists var nospēlēt gan labi, gan slikti, un tā nav nekāda mēraukla.

Cik lielas bija algas Latvijas klubos deviņdesmitajos gados?

– Toreiz maksāja 300–500 dolārus. Tajā laikā tā bija ļoti normāla alga. Man šķiet, ka tas bija 1989. gads, kad aizbraucām uz turneju Amerikā. Es atvedu mājās trīs videomagnetofonus, televizoru, vēl kaut kādu magnetofonu. Tehniku pārdevu un nopirku Jūrmalā dzīvokli par 15–20 tūkstošiem rubļu.

Drusku man pietrūka, bet sieva aizņēmās piecus tūkstošus no sava krusttēva, kurš audzēja puķes un tirgoja tās Krievijā. Viņam patika, ka nauda ir kārtīga. Kad aizdeva naudu, tad visas banknotes, šķiet, 500 rubļu naudaszīmes, bija izgludinātas un saliktas smukās paciņās.

Lai turpinātu lasīt, nepieciešama reģistrācija un "liepajniekiem.lv plus" abonements.

liepajniekiem.lv plus

1.99€

 • Abonementa laiks: 28 dienas

 • Jaunākie "liepajniekiem.lv plus" raksti

 • "liepajniekiem.lv plus" arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti vai SMS

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

0.99€

 • Abonementa laiks: 24 stundas

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" arhīvs

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

4.99€

 • Abonementa laiks: 28 dienas

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" un laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • Automātisks maksājums katru mēnesi

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti

Izvēlēties
"Kurzemes Vārds" un liepajniekiem.lv plus

9.99€

 • Abonementa laiks: 1 mēnesis

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" drukātais abonements

 • Laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" abonements

 • "liepajniekiem.lv plus" un laikraksta "Kurzemes Vārds" elektroniskais arhīvs

 • "liepajniekiem.lv" bez baneru reklāmas

 • Automātisks maksājums ar bankas karti

Izvēlēties
Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku..
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par EUR 7.90 (septiņi euro un 90 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz