OHL otro uzvaru svin Liepājas klubs

12.09.2020 20:35

Šodien ”Optibet” hokeja līgas kārtējās spēlēs otro uzvaru svinēja HK ”Liepāja” ,ar 7:4 pārspējot ”Prizma/IHS”, bet HS ”Rīga” viesos ar 4:2 bija pārāki pār Daugavpils ”Dinaburga” hokejistiem. Pēc šīs uzvaras ”Liepāja” uz brīdi izvirzījusies turnīra kopvērtējuma galvgalī ar izcīnītām divām uzvarām abās spēlēs.

Šodien ”Optibet” Hokeja līgā tika aizvadītās kārtējās spēles, kurās HK ‘’Liepāja’’ uzņēma HK ‘’Prizma/IHS’’, bet ‘’Dinaburga’’ spēkojās pret HS ‘’Rīga’’. Tikai liepājnieki pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru, ‘’Dinaburgai’’ un HS ‘’Rīga’’ piedzīvojot zaudējumus, bet ‘’Prizmas’’ hokejistiem šis ir pirmais mačs šosezon.

Vārtiem un notikumiem bagāta un spraiga spēle bija Liepājā. Jau 8.minūtē viesi pēc precīza Roberta Priževoita metiena izvirzījās vadībā, taču jau pēc 28 sekundēm Linards Mazurs-Mago pēc Ralfa Grīnberga piespēles rezultātu izlīdzināja. Pirmā perioda beigu daļā četrus noraidījumus nopelnīja viesi un vienu no tiem, cīņas 14.minūtē izmantoja ‘’Liepājas’’ hokejisti pēc Bruno Zabis precīza metiena – 2:1.

Tikmēr otrajā un trešajā periodā komandas apmainījās ar astoņiem gūtiem vārtiem. Otrā trešdaļa iesākās ar vēl diviem precīziem ‘’Liepājas’’ vārtu guvumiem – vispirms kārtējo vairākumu trešdaļas 51.sekundē izmantoja Mārtiņš Gipters, bet pāris minūtes vēlāk 4:1 panāca Kārlis Ozoliņš. Perioda izskaņā vienus vārtus vairākumā atguva viesi. Tikmēr noslēdzošajā trešdaļā mājinieki guva vēl trīs vārtus un svinēja uzvaru ar 7:4.

Liepāja – Prizma/IHS 7:4 (2:1, 2:1, 3:2 )

Vārti: 8:15 Priževoits (Treimanis, Bormanis) 0:1, 8:43 Mazurs-Mago (Grīnbergs) 1:1, 13:52 Zabis (Kalns, Demiters, vair.) 2:1, 20:51 Gipters (Freidenfelds, vair.) 3:1, 28:08 Ozoliņš (Freidenfelds) 4:1, 39:30 Apfelbaums (Priževoits, Bormanis) 4:2, 45:16 Ozoliņš (Nīmanis, Gipters) 5:2, 46:36 Zabis (Demiters, Grīnbergs, maz.) 6:2, 47:11 Bērziņš (Riekstiņš, Straupe, vair.) 6:3, 54:57 Dombrovskis (vair.) 6:4, 59:54 Kalns (Mazurs-Mago, Nīmanis) 7:4
Metieni: 36:36
Vārtsargi: Mārcis Glūzda – Reinis Petkus