Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Panākums sezonas ievadā

06.10.2017 07:04

Ar 6:3 (2:2, 1:1, 3:0) uzvaru pār Ventspils “Ventu 2002” jauno 1. līgas hokeja sezonu uzsākusi “Liepājas SSS”. Lauvas izšķirošo pārsvaru izbraukumā panāca trešās trešdaļas vidū.

Voldemārs Maslovskis un Mārtiņš Ķevlis pirmajā periodā divreiz viesus izvirzīja vadībā, bet ventspilnieki ikreiz spēja atspēlēties. Savukārt otrajā trešdaļā jau liepājnieki ar 2:3 bija iedzinēju lomā, bet Egidijs Binkulis 33. minūtē panāca līdzsvaru. Pēdējā trešdaļā Liepājas hokejisti izrādījās pārāki gan fiziski, gan taktiski un, gūstot trīs bezatbildes vārtus, nospieda Ventspils hokejistus uz ceļiem.

Divus vārtus “Liepājas SSS” labā šajā mačā guva Voldemārs Maslovskis. Pēc spēles liepājnieku galvenais treneris Guntis Pujāts atzīmēja, ka šoreiz nostrādāja tas, ka komanda visu maču nospēlēja ar četrām pilnām maiņām un spēlētāji izšķirošajā trešdaļā bija svaigāki. Liepājas hokejisti spēja sekmīgi aizskriet ātros pretuzbrukumos, pēc kuriem guva divus vārtus. Pujāts piebilda, ka čempionātā būs jāaizvada vien 16 spēles, tādēļ katrs punkts šajā sezonā būs svarīgs.

Nākamo spēli “Liepājas SSS” aizvadīs 8. oktobrī savā laukumā pret “Zemgali/JLSS”, kura pirmajā mačā ar 1:3 zaudēja “Lido” hokejistiem.