Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Papildināts – ”Liepāja” pieveic ”Kurbadu” un ir tuvu uzvarai regulārajā sezonā

05.03.2016 16:48

Latvijas hokeja Virslīgas regulārā sezona straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, un šodien Liepājā vietējā komanda guva ļoti svarīgu trīs punktu uzvaru (3:1) pret Ogres ”Kurbadu”, tādā veidā nonākot ļoti tuvu uzvarai regulārās sezonas noslēgumā.

Pirms spēles Liepājā Ogres ”Kurbads” vēl par vienu punktu apsteidza ”Liepājas” hokejistus, kuriem bija spēle rezervē. Jau pašā sākumā ”Kurbads” nonāca mazākumā, ko spēja izturēt, bet nedaudz vēlāk Iļja Makarovs pirmos vārtus spēlē tomēr guva – 1:0. Ļoti sāpīgs vārtu zaudējums viesiem perioda vidū, kad jau pieminētais Makarovs sēdēja uz noraidīto soliņa, bet pretuzbrukumā mazākumā aizskrēja Māris Diļevka un jau 2:0.

Perioda beigu daļā ”Kurbads” gan vienus vārtus atguva, kad vairākumā izcēlās Gatis Gricinskis. Otrajā periodā, lai gan bija diezgan daudz noraidījumu un rupjību, rezultāts uz tablo vairs nemainījās – 2:1 ”Liepājas” labā. Izšķirošās trešdaļas ievadā Egils Kalns liepājniekiem sniedza jau divu vārtu pārsvaru – 3:1. Atlikušajā laikā ”Kurbads” izmisīgi centās atspēlēties, bet ”Liepāja” ar komandas spēli pārsvaru noturēja.

Trīs punkti šobrīd liepājniekiem ļauj noķert ”Mogo”, bet viņiem ir labāka attiecība savstarpējās spēlēs, tāpēc arī pagaidām pirmā vieta. ”Liepājai” vēl ir viena spēle rezervē, pie tam pret izteikto turnīra pastarīti ”HS Rīga 99/HK Tukums”, tādējādi jānotiek milzīgam brīnumam, lai liepājnieki neiegūtu vismaz punktu un neuzvarētu regulārajā turnīrā.

Citā spēlē ”Zemgale/LLU” šodien Jelgavas ledus hallē ar 6:3 pārspēja ”Prizmas” hokejistus. Lai arī no turnīra tabulas viedokļa spēlei vairs nebija nozīmes, tomēr laukumā netrūka asumu un brīžiem pat nekaunīgu rupjību. Pa diviem vārtiem uzvarētāju sastāvā Raimondam Vilkoitam un Mārim Miezim. Jau 8. martā komandas savā starpā Jelgavā aizvadīs pirmo ceturtdaļfināla spēli.