Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Pārtrūkst ”Liepājas metalurga” uzvaru sērija BAČ

13.11.2012 20:38

Pēc ilgāka pārtraukuma “Liepājas metalurgs” hokejisti šovakar izvadīja kārtējo spēli Baltkrievijas Atklātā hokeja čempionāta (BAČ) ietvaros, kurā tie izbraukumā tikās ar hokeja kluba “Ļida” spēlētājiem. Baltkrievi svinēja uzvaru ar rezultātu 4:2.

Pirms šīvakara spēles liepājnieki bija aizvadījuši septiņu spēļu uzvaru sēriju, un sešas no tām tika uzvarētas spēles pamatlaikā. Metalurgi BAČ kopvērtējuma tabulā pēc aizvadītām 18 spēlēm ar izcīnītiem 38 punktiem joprojām ieņem 4. vietu, bet “Ļida” 22 spēlē tikuši pie 27 punktiem, kas viņiem dod 7. vietu. Liepājniekiem joprojām ir vairāku spēļu deficīts attiecībā pret pārējām BAČ komandām.

Arī šodien metalurgu vārtus sargāja Jānis Auziņš, bet kā rezerves vārtsargs tika pieteikts Nauris Grīnvalds. Metalurgu laukuma spēlētāju sastāvā bija notikušas būtiskas izmaiņas, jo komandu ir pametuši G. Skvorcovs un M. Porejs, kas pēc galvenā trenera nomaiņas Rīgas “Dinamo” hokeja komandā ir atkal pievienojušies šai komandai.

Spēli veiksmīgāk sāka mājinieki, kuri pirmā perioda 58. sekundē atklāja spēles rezultātu. Arī perioda turpinājums liepājniekiem nebija veiksmīgs, jo viens pēc otra sekoja divi noraidījumi, un otro no tiem mājinieki izmantoja. Pagāja mazliet vairāk par četrām minūtēm, un ripa trešo reizi pabija liepājnieku vārtos. Un pēc nospēlētām nepilnām 10 minūtēm metalurgu treneri bija spiesti ņemt pusminūtes pārtraukumu. Sekojošos divus mājinieku noraidījumus metalurgi izmantot neprata.

Otrā perioda pirmajās minūtēs mājinieki divreiz deva iespēju viesiem spēlēt vairākumā, bet tās atkal netika izmantotas. Toties metalurgi perioda 10 minūtē pamanījās zaudēt ceturtos vārtus, kas tika ielaisti tukšos vārtos, jo liepājnieku treneri, lai lauztu spēles gaitu, laida laukumā sesto laukuma spēlētāju. Perioda 10. minūtē liepājnieku vārtos stājās N. Grīnvalds.

Trešā perioda 14. minūtē A. Kuzmenkovs ar maiņas biedriem vienus vārtus atguva. Spēles 57. minūtē J. Straupe ar maiņas partneriem guva otros vārtus liepājnieku labā. Atlikušajā spēles laikā neviena no komandām vairāk vārtus neguva, un līdz ar to bija pārtrūkusi liepājnieku septiņu uzvaru sērija, kas bija ilgusi vairāk kā mēnesi.

“Liepājas metalurgs” hokeja komanda nākošo BAČ regulārā čempionāta spēli aizvadīs 15. novembrī pulksten 17:30, kad tie Baltkrievijas pilsētā Grodņā tiksies ar vietējo hokeja klubu “Neman”.