Pēdējā minūtē gūstot trīs vārtus, “Liepājas SSS” neticami izglābj punktu

Junioru attīstības hokeja līgas regulārā turnīra spēlē “Liepājas SSS” viesos pamatlaika pēdējā minūtē atspēlēja trīs vārtu deficītu un nopelnīja punktu pret sacensību līderi HS “Kurbads”. Mājinieki gan uzvarēja ar 7:6 (1:0, 2:2, 3:4, 0:0, 1:0), panākumu izraujot pēcspēles metienu sērijā.

Ilustratīvs (Foto: pixabay.com)
28.03.2024 06:50

Līdz otrās trešdaļas vidum laukuma saimnieki panāca trīs vārtu pārsvaru, tomēr liepājnieki šo deficītu dzēsa, un 46. minūtē Ričards Rihards Fomins izlīdzināja rezultātu.

Ķēves dēli ātri atguva vadību, bet 100 sekundes līdz pamatlaika beigām ripu raidīja jau tukšos viesu vārtos.

Komandām tajā brīdī uz noraidīto soliņa atradās pa vienam hokejistam, bet lauvas bija nomainījuši vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju.

Sākoties cīņas pēdējai minūtei, rezultāts bija 3:6, tomēr tad norisinājās neaptverams scenārijs.

Vispirms Roberts Krieviņš iemeta ceturto ripu sāncenšu vārtos, 20 sekundes pirms finālsvilpes Miks Krišs Rungovskis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet neizšķirtu pēc 13 sekundēm panāca Emīls Toms Terliņš.

Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienu sērijā uzvaru izrāva “Kurbads”.

Pirms šī dramatiskā mača liepājnieki savā laukumā uzņēma divas pozīcijas augstāk esošo “Zemgali Juniors” un uzvarēja ar 7:4 (1:1, 4:2, 2:1).

Viesi atklāja mača rezultātu, taču līdz cīņas ekvatoram mājinieki jelgavnieku vārtos sabēra piecas ripas.

Viesi divreiz vēl pietuvojās līdz divu vārtu deficītam, tomēr mūsējie uzvaru no rokām neizlaida. Fomins atzīmējās ar trim gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Sešas kārtas līdz regulārā turnīra beigām “Liepājas SSS” ar 30 spēlēs iekrātiem 44 punktiem ieņem 7. vietu.

Nākamās divas cīņas mūsējie aizvadīs savā laukumā – 28. martā lauvas uzņems HK “Tukums”, bet dienu vēlāk mūsējie spēkosies ar “Prizmu”.