Pēriens no latgaliešiem

09.11.2017 07:04

Latvijas 1. līgas hokeja čempionāta spēlē “LSSS” savā laukumā negaidīti smagi ar 1:7 (1:2, 0:3, 0:2) zaudēja “Daugavpils/LDZ CARGO”. Liepājnieku labā vienīgos vārtus guva Normunds Vībāns.

Liepājas hokejisti atklāja spēles rezultātu, tomēr pirmā perioda izskaņā daugavpilieši guva divus vārtus un izvirzījās vadībā. Savukārt otrā perioda sākumā mūsējos sarūgtināja vairākas sezonas Liepājā spēlējošais Artūrs Kuzmenkovs.

Sevišķi nesekmīgs liepājniekiem izvērtās spēles vidus, kad viesi nepilnas minūtes laikā mazākumā guva divus vārtus. Pēc šāda notikumu pavērsiena “LSSS” treneris Guntis Pujāts pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un Toma Kondrāta vietā vārtos stājās Maksims Čmutovs.

Tomēr spēles raksturs būtiski nemainījās, bet noslēdzošajā periodā viesi vēl divreiz sarūgtināja laukuma saimniekus. Pēc mača Liepājas treneris bija skarbs un atzīmēja, ka laukumā šodien esot bijusi tikai viena komanda. Spēlētājiem trūka koncentrēšanās, un viņi maču aizvadījuši gariem zobiem. Pilnībā iztrūkusi spēka spēle un kopumā komanda neko nav parādījusi. Pujāts noslēgumā piebilda, ka vizuāli esot izskatījies, ka vienam otram spēlētajam esot apnicis spēlēt.

“LSSS” ar divām uzvarām piecās spēlēs 1. līgas turnīra tabulā noslīdēja uz 5. vietu. Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 19. novembrī savā laukumā pret “Lido”.