Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Pieredze atkal bija pārāka

23.11.2012 07:02

Otro reizi Latvijas hokeja šās sezonas virslīgā “Liepājas metalurgs 2” ir atzinis turnīra līdervienības “SMScredit.lv” pārākumu. Savā laukumā mūsējie piekāpās ar 2:3 (0:3, 0:0, 2:0).

“SMScredit.lv” ir viena no tām komandām, kuras kontekstā allaž var runāt par bijušajiem “Liepājas metalurga” spēlētājiem. Šādu hokejistu uzskaitījums sanāk visnotaļ garš, bet svaigākajā atmiņā ir kreditoru uzbrucēji Valērijs Fiļimonovs un Vladimirs Mamonovs, kurš ar 27 (14+13) punktiem ir virslīgas rezultatīvākais spēlētājs. Liepājnieki šajā reizē lika pretī savas hokeja piramīdas trīs līmeņu spēlētājus, kuri visi, protams, ir krietni jaunāki nekā oponenti.

Pieredze galu galā ņēma virsroku pār jaunību, tomēr rezultāta izteiksmē viesi krietni pārāki bija tikai nepilnas divarpus minūtes pirmā perioda pirmajā pusē, kad kreditori īsā laikā guva trīs vārtus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 3:0. Notikumiem bagātākais šajā periodā bija trešais periods. Drīz pēc tā sākuma Linards Mazurs-Mago guva liepājnieku pirmos vārtus mačā, bet dažas minūtes vēlāk Bruno Zabis vairākumā samazināja mūsējo deficītu līdz vienai ripai – 2:3. Pamatlaika pēdējā minūtē mūsējie nomainīja Nauri Grīnvaldu pret laukuma sesto spēlētāju, hokeja eksperts un “SMScredit.lv” aizsargs Oļegs Sorokins pēdējās sekundēs nopelnīja noraidījumu, taču izraut neizšķirtu un pēcspēles metienu sēriju (virslīgā pagarinājums netiek aizvadīts) metalurgiem neizdevās.

Svētdien “Metalurgs 2” viesos tiksies ar komandu “Rīga/ Prizma 2”.

Ģirta Gertsona foto

Viens no metalurgu virslīgas sastāva visvairāk pieredzējušajiem spēlētājiem ir 21 gadu vecais Bruno Zabis (centrā), kurš panāca mača galarezultātu 2:3.