Pirmais posms noslēdzies

25.03.2010 07:00

Aizvadītas Liepājas amatieru hokeja čempionāta kārtējās spēlēs, kurās noskaidrotas otrā posma A un B līgu dalībnieces.

Cīņā par pēdējo ceļazīmi uz čempionāta otrā posma labāko četrinieku tikās komandas “UPB” un “NPK Expert”, kurām pirms savstarpējās spēles bija vienāds punktu skaits. Mača gaitā abām vienībām bija iespējas gūt vārtus, bet ar momentu realizāciju daudz labāk veicās pīlēniem, kas pēc divām trešdaļām bija vadībā ar 4:1, pēdējā periodā pārsvaru palielināja līdz 5:1, un cīņas gaitu būtiski neietekmēja ne ekspertu otrie gūtie vārti, ne “NPK Expert” spēlētāja Ģirta Cēlāja noraidījums par kautiņu – “UPB” uzvara ar 5:2 (2:1, 2:0, 1:1).

Arī pēc turnīra līdervienību “Tosmare” un “Sadvita” tikšanās vienīgā komanda, kas čempionātā turpina cīnīties bez zaudētiem punktiem ir palikusi “Tosmare”, kas savus tuvākos sekotājus klaipēdiešus sagrāva ar 7:0 (2:0, 2:0, 3:0).

Vēl “Zig-Zag” ar 12:1 (5:1, 2:0, 5:0) uzvarēja “LSK” hokejistus, bet B līgas pirmajā mačā “Bites” ar 2:11 (1:4, 1:2, 0:5) atzina vienības “Unimars L” pārākumu.