Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Pirmo riņķi pabeidz ar uzvaru

06.10.2009 21:07

Otrdien SK “Liepājas metalurgs” hokejisti ar uzvaru izbraukumā pabeidza Baltkrievijas čempionāta pirmo riņķi.

“Šiņņik” – “Liepājas metalurgs” 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Bobruiska. 6. oktobris, 3100 skatītāji.
Tiesneši: D. Šilovs, V. Koleda, S. Belovs.
Vārti: 8:40 Āboliņš (Grāvītis, Skvorcovs) – 0:1 (vair.). 17:05 Feldmanis – 0:2 (soda metiens). 28:12 Zankovecs (Makrickis, Gromovs) – 1:2. 50:01 Puriņš (Pavlovs) – 1:3.
Metieni: 33 (14+8+11) – 35 (16+7+12).
Vārtsargi: Brišs – Jučers.
Soda minūtes: 6 (4+0+2) – 16 (8+8+0).
Labākie spēlētāji: Zankovecs – Jučers, Pavlovs.

Oktobra sākumā retākas kļuvušas liepājnieku rindas, jo komandu ir pametis aizsargs Maksims Širokovs. Hokejists ir devies uz Slovākiju, kur pievienosies citam bijušajam metalurgam Mārim Jasam ekstralīgas klubā “Nitra”. Šosezon Baltkrievijas čempionātā M. Širokovs aizvadīja 14 spēles, guva 5 (1+4) punktus, nopelnīja 14 soda minūtes.

Spēles sākumā mūsējiem jau pirmajās piecās minūtēs divreiz nācās spēlēt mazākumā, arī trijatā pret pieciem mājiniekiem, tomēr viesi ar uzdevumiem aizsardzībā tika galā, bet paši izmantoja jau mājinieku pirmo noraidījumu. Izcēlās otrais uzbrucēju trijnieks, kurā pēc sastāva pārbūves un Sergeja Daņilova slimības spēlē Skvorcovs, Āboliņš un Grāvītis. Savukārt perioda beigās Vents Feldmanis realizēja soda metienu, panākot 2:0 viesu labā.

Laukuma saimnieki otrajā trešdaļā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā perioda vidū Jānis Puriņš panāca 3:1, mača galotni padarot mazāk nervozu.

Citu spēļu rezultāti: “Neman” – “Sokil” 3:1, “Brest” – “Gomeļ” 0:4, “Vitebsk” – “Šahtjor” 1:3, “Metallurg” – “Dinamo/Juniors” 4:0, “Himik/SKA” – “Keramin” 1:2.

Piektdien, 9.oktobrī, pulksten 18.30 liepājnieki savā laukumā spēlēs pret Žlobinas metalurgiem.,